Jump to content

Изключване на стопове-Audi A4 B7


s.manolov98

Recommended Posts

Здравейте, колата е А4 Б7 2006 с халогенни фарове.Проблема е следния.Пуснахме мигачите с ваг -ком (Control Module #9 (Cent. Elect.) -->Coding-->00012---->00013) след което върнахме фабричната стойност,но когато се включи на контакт светят и стоповете ,а преди не светеха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това на са мигачите и стоповете, а габаритите. Като смениш държавата на USA (последната цифра на 3) светват предните и задните габарити. Пробвай всички възможности на последната цифра от 1 до 5 докато стане така както искаш. Не можеш да повредиш нищо.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато я взехме , когато е на 0 лата и на контакт светеше само отпред без отзад , а сега и отзад.Ще пробвам.Забележих и нещо друго Кода е 00012. xxx?x: Headlights
0 = Halogen Headlights w/o Daytime Running Lights (PR-8Q0/8Q1+8K0/8K7)
1 = Halogen Headlights with Daytime Running Lights (PR-8Q0/8Q1+8K1/8K3/9C6/9C7)

Колата е с обикновен фар и няма бутон за DRL. Когато сменя на 0 не записва кода.
 

Редактирано от s.manolov98
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, това е защото колата ти има DRL. Можеш да ги активираш като идеш на Adaptation. Търси ги на падащото меню. Те ще светят през късите когато фаровете не са включени. Можеш да ги направиш да светят на 50% интензитет. Моите така съм ги направил да не ми горят крушките.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се програмира да светят някои елементи от таблото когато си с изключени фарове, но не и цялото както когато си на фарове или на габарити. Малко е тъпо, но можеш да го програмираш да свети всичко с изключение на стрелките, или само стрелките. Аз съм го програмирал да не свети нищо. Иначе аз карам на габарити, защото имам тунинг фарове и при тях DRL ледовете са вързани на габаритите. Стандартните DRL през късите съм ги активирал само да не ме спират полицаите ако забравя да включа габаритите.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато влезна в тунел таблото светваше за млко и изгасваше.Можеш ли когато имаш възможност да ми снимаш кода на адаптацията на твоето табло и на Control Module #9 (Cent. Elect.) Coding.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм, значи може и да има някакъв датчик. Моята няма. 

Моя код няма да ти свърши работа. Имам тунинг фарове и ColorMFA и затова съм кодирал Central Elect. и таблото по доста особен начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...