Jump to content

А6 С5 2.7T не иска да пали след загасяне


Boracle

Recommended Posts

 Здравейте, първия ми по-сериозен проблем се появи точно днес - запалих си аз колата без проблем, обаче като се сетих че съм забравил нещо, загасих върнах се да си го взема и после само въртя стартера, а не пали. Помислих, че може да не ми отчита вярно стрелката за бензина, сипах бензин, но пак само върти. Викам сигурно е умряла бензиновата помпа, обърнах на аварийното палене на газ, ама и там без късмет. Забелязах, че EPC продължава да си свети на контакт, но до сега не бях обръщал внимание дали изгасва, след като запаля или след като си мине самопроверката. Звъннах на моя майстор вика, че ако е от тази лампа най-вероятно датчик на колянов/разпределителен вал, но няма да може да дойде на място изобщо до края на седмицата. Паркирал съм и на такова място, че пътна помощ няма как да дойде до там и изтеглянето е невъзможно. Може ли да дадете малко повече инфо къде да го търся този дачик и лесно ли става смяната му? Също така, ще съм много благодарен за допълнителни мнения. 

 

П.П

Двигателя е 2.7Т 250к.с ако някой е пропуснал заглавието на темата.

Редактирано от Boracle
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ESP си свети докато си на контакт. Изгасва чак след като запалиш. Прочети грешките с ВАГ-KOM. Също няма такова място от което пътна помощ не може да те вдигне. Ще я изтикат или издърпат и пак ще я вдигнат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ЕSP, него си го знам кога свети и изгасва. Говоря за EPC - Electronic Power Control

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...