Jump to content

RS4 b5


crazy driver

Recommended Posts

Колата стои разглобена над година в с.Драгор. Ако някой знае на кого е, продава ли се или някаква друга информация за автомобила ще се радвам да сподели. Жалко е този автомобил да функционира като паметник!

IMG_20200410_132347.thumb.jpg.21d4c8fd7a7b6ca8777befc8ae799caa.jpgIMG_20200410_132028.thumb.jpg.02b0e33168a28386ad7bac61ac26ba96.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола не беше ли едно време полицейска.. по спомен заедно с една червена РС2ка седяха пред Главна Дирекция на Полицията на Лъвов мост.

Според мен много отдавна си е изпяла песента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като я оглеждах маторЯ го нямаше под капака. Не вярвам да е продадена, преди 2 месеца си беше там още. Cokesucker казваш била е на МВР?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те тея мизерници като ги знам как си поддържат колите:steinigung:

Като пътувам натам все пак ще се опитам да получа информация на живо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая кола по спомен беше на един пазарджиклия, май Феликс се казваше. Ако е същата и не ме лъже паметта е убита от каране във всякакви условия. Тоя пич 

я караше все едно му бяха платили да я счупи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата наистина е на Пазарджиклия...колата страда от "майстори"...Човека си я подържаше даже много добре!В момента проблема е в  мотора пак от "майстори"....В далечната 2001 и слагах аларма и имобилайзер ...

Редактирано от sunshai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това противоположно на горният пост:nixweiss:.

Какво му е на мотора в момента, защо е отварян?  Излиза, че е купувана нова колата и познаваш собственика, би ли споделил контакти на л.с

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата дойде на месеци...познавам собственика,миналата година го питах за колата и той ми спомена за проблем в мотора ,но мисля че не е удачно да говоря от негово име...Ще се чуя с него и ако той няма против ще ти пиша :).Не съм чул да се продава...един единствен път ме е возил ,и заклевам се няма и да повторя :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чух се с човека ,не се продава колата и вече не е там :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва, но тези коли рано или късно влизат в смъртна спирала. Тези които искат да ги карат нямат нужните средства, а тези които имат средствата нямат желание да карат 20 годишна кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е така колега! 

Тая кола вече е класика и които не може или не иска да я подържа я продава и с взетите пари си изкарва нещо ново от магазина.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак си в грешка.

Колата от снимката както я виждаш, без двигател ще се продаде за ден на цена от 20к евро. 

Спокойно могат да се вземат 30-35 ако не ти е спешно.

Не е нужно да доуточнявам, че не говоря за КМБ нали?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ше гние като не се продава, иначе купувачи...  ако се продаваше (на разумна стойност, разбира се) още утре я отнасям с прецаканият мотор. Ама цц  нЕма. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Присъствах на закупуването на червеното РС4 през 2001 година.Цената беше към 120к. лв. ако не ме лъже паметта.Хубава кола беше... 

Редактирано от manchorov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...