Jump to content

Неправилна работа на перките


sears

Recommended Posts

Здравейте, имам едно питане. След основен ремонт на мотора (бутала/биели) перките въртят като луди. На вън е -15 и перките въртят на 2ра степен заедно с тази на климатика, а той изобщо не е пуснат. На вагком изписваше сензор на radiator outlet G83, смених го и проблема остана. Перката тръгва първо на 1ва степен около 90c и после пуска 2ра степен. Изключихме буксата от датчика, който е отзад на главата, изобщо не спряха, махнах буксата от датчика долу на радиатора и пак не спряха. Някой може ли да ми каже как да проверя да не са изгорели нещо перките или някакви други идеи. Термостата е нов. До колкото разбрах компютъра работел в някакъв авариен режим и лъже перките.  1.8t avj.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ъпдейт: колата няма първа степен. Пробвах да я пусна през вагком hvac -> output test, но не тръгва изобщо. На 90С колата си тръгва директно на 2ра степен, плавно за около 10 секунди и вече е на 2ра. Като охлади изгасва. На вагком набива следните грешки, датчика е сменен. Навява ме на мисълта, че модула горе на перките е духнал. 

97EB137C-8ADC-4703-A044-5EF91813E1D2.png

Редактирано от sears
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Автора е писал, че е сменен. 

Според мен не е лошо да проверите кабелите на датчика, може при разглобяването да е прекъснат някой от тях. Щом има грешка и при нов датчик остава проблема да е в кабелите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не пише кой от двата затова давам съвет понеже съм го минал същото.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...