Jump to content

Мнение за тази обява


Recommended Posts

Здравейте колеги оглеждам се за читава А6  2013-2015 год ,тази конкретно ми хваща окото някой гледал ли я е ?

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11609148526143600&slink=j25u2t

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах А5 с такъв мотор и скоростна кутия и на съм 100% сигурен, че бих предпочел жигула пред избора да карам отново тази "страхотна" комбинация. Няма такъв боклук. Вериги, картери, мехатроници, путки майчини..

Редактирано от Бако Мецан
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На този мотор веригите са две и реално не са толкова скъпи (сравнено с по-старото 232кс, където са 3 и по-скъпи). Ама в сервизите дерат кожи яко предполагам за смяна. Имам познат който ги сменя, като сметката излиза доста по-приемлива. Кутията ако не е обслужвана, няма какво да очакваш, освен ремонт...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е на 320к и е перфектна във всяко едно отношение.За една година я спуквам от каране и вдигам капака само за маслото да сменя и течност на чистачките.Супер доволен съм.3,0тди 245к,с, с-троник

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@MachineSpirit За почти година съм на почти 30к км пробег,90% от пробега е около и във Плевен.Живея в градче до Плевен и затова често въртя по над 100км на ден.Снимки на талон,лична карта или друг доказателствен и обяснителен материал?😉Средният ми разход е около 7,5/100 по този маршрут,пълно-пълно на една и съща колонка.За това време и каране не съм пипал АБСОЛЮТНО НИЩО по колата,освен смяна на масла,филтри,смяна на масло на кутия,раздатка и заден диф с "едното масло".Колата е на 322 000км.Затова казвам,че съм доволен,за да види автора на темата,че има и други мнения различни от "кенеф"

Редактирано от МИТАКА1654
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 23.02.2021 г. at 18:52, Бако Мецан написа:

Имах А5 с такъв мотор и скоростна кутия и на съм 100% сигурен, че бих предпочел жигула пред избора да карам отново тази "страхотна" комбинация. Няма такъв боклук. Вериги, картери, мехатроници, путки майчини..

Напатил си се яко... :) Аз така всички хвалеха едно време 1.8 Т,и кво да ти кажа по голям боклук не съм карал...Дали е така или лично мнение?Не знам. :) Кофти работа са колите *втора* употреба.

На 26.02.2021 г. at 23:40, MachineSpirit написа:

Спукваш я от каране с разход 6 на 100.  Ти май само глупости пишеш в тоя форум. Имаш ли наистина кола?

Бе и ти си по празните приказки...Не видях едно мнение да помагаш на някой,освен да се правиш на много разбиращ...

На 27.02.2021 г. at 14:02, МИТАКА1654 написа:

@MachineSpiritСнимки на талон,лична карта или друг доказателствен и обяснителен материал?

Не се занимавай със селски тарикати...Да се каже кенеф на този двигател е несериозно...Че има кенефи е ясно и това се отнася за всички двигатели.Особено по нашите ширини...

На 26.02.2021 г. at 23:40, MachineSpirit написа:

Спукваш я от каране с разход 6 на 100.  Ти май само глупости пишеш в тоя форум. Имаш ли наистина кола?

Теб нали ти писах?Да видим на кой пръднята е по миризлива?Качваме се караме от пълно 100км. и пак сипваме.Така така 10 бинки...

Редактирано от manchorov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...