Jump to content

Продавам Audi A7 S-line 3.0 TFSI 333 к.с.


Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Автомобилът е напълно обслужен, проверен в сервиз, с една единствена забележка - има следи от камъчета по предната броня.

Поствам линк към обявата в mobile : https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11613977291986771

 

Описание:

Audi A7 3.0 TFSI S-line със ZF 8-степенна автоматична скоростна кутия. Автомобилът е внесен от Монреал, Канада от официален дилър на Ауди с пълна сервизна история и без никакви удари. Произведен е 01.2016, а в момента е на 195 000 км, каран предимно извънградско, което си личи и по състоянието на салона. Продава се с 2 комплекта джанти с гуми, и двата на по 95%. Стоповете са по европейски стандарт, радио честотите също, навигацията все още не е сменена с Европейската, но скоро ще бъде отключен CarPlay и това най-вероятно ще отпадне от списъка. Има керамика на предните фарове. Колата може да бъде видяна в София и Бургас, като няма проблем да бъде проверена в посочен от вас сервиз. Средният разход при мен е 12, но може да бъде и 8 и 20, зависи от стила ви на шофиране. За повече информация и снимки - 0884 33 34 55. Бартери не ме интересуват!

Цена: 62000 лв.

 

Допълнителни екстри:

Full Keyless package

Auto Start/Stop system

Audi Drive select
Динамична светлина при завой

Подгрев на волан

Подгрев на седалки - предни и задни

Памет на шофьорската седалка

Автоматично затъмняване на вътрешното огледало за обратно виждане

Сензори за светлина и дъжд
Круиз контрол
Шибедах

Ел. багажник

...както и много други екстри.

 

P1042545.jpg

P1042369.jpg

P1042413.jpg

audi2.jpg

audi1.jpg

audi3.jpg

audi5.jpg

audi12.jpg

audi13.jpg

audi24.jpg

audi25.jpg

audi39.jpg

audi33.jpg

P1042581.jpg

P1042591.jpg

Редактирано от VPanaiotov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колега, не искам да се заяждам, но май бая марж си оставил за пазарлък. Без дори да знам дали тази Канадка е внесена с някакъв удар или е била здрава (първото ми звучи по-вероятно) ще ти кажа, че една адски бърза проверка показва, че за тия пари колата трябва да е на не повече от 100к км. Може би 1 чифт гуми с джанти. Но все пак разликата е 100 000км.

Редактирано от Yassst
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

@Yassst Година по-късно.. За 57 щях да я дам тогава. Колата не е внесена ударена, никога не е претърпявала ПТП, закупена е от представителство на Ауди в Канада и няма и 1 гайка за смяна. Предвид факта, че имаше 2 бензинови на пазара и най-евтината беше с 4000 лв отгоре и да, 80к км по-малко, но внесена ударена и преправяна, смятам, че цената беше напълно справедлива. Иначе ти благодаря за мнението и попринцип бих се съгласил с теб.

 

 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

 

Бях извън страната с нея до преди два месеца и съответно бях махнал всичките обяви. Преди около половин месец я качих отново.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...