Jump to content

2.5 тди изпаднали кобилици


mitko34

Recommended Posts

Здравейте колеги, онзи ден когато се прибирах от работа изведнъж двигателя започна да издава плякащ звук,но се прибрах до вкъщи защото бях на около 100-на метра от нас,и се обадих на един майстор който ми подържа колата,на следващия ден я закарах при него свалихме капака на главата с умната дюза и се оказа 3-изпаднали кобилици и 1-на счупена.Та искам да попитам дали е възможно да има по голямо поражения,дайте съвет.

 

Благодаря предварително!

Редактирано от VBI
Заглавие!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

спокойно тея мотори си вървят и без кобилиците :D най лесния ти вариант е да сложиш от по новия двигател глави с валове и да забравиш за проблема .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да остави една торба пари, за глави със същият проблем? Ай не. Мой приятел с Б6 2.5 АКЕ го яде същият преди да махне тоя клозет 2.5. Валове, кобилици и т.н. и си реши трайно проблема.

Майстора като се има за такъв, трябва да види има ли поражения. На това 2.5, за което говоря, имаше изпадали и от двете страни и валовете бяха за смяна. Други проблеми нямаше. Доста беше карано така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега от BAU,BDG не знам някой който да са им изпадали кобилици и паричките така че беше неуместно плюс това аз на моето АКЕ му сложих глави от BAU и нямам абсолютно никакви проблеми вече!

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...