Jump to content

VCDS от sklad66


hepo

Recommended Posts

Да, 2G и 3G ,както и 3G + са ми много ясни,но за MIB2 не ми излизат изобщо бутони за Адаптация ,както и за лонгкодинг в менюто на прорамата на ваг кома

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...
  • Отговори 71
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Здравейте колеги, да не отварям нова тема пиша в тази, искам да си купя ваг Ком но какъв ми трябва, интересува ме за грешки и адаптации на а6 2007 г и голф 4 2001 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо специално, usb-hex-can. В olx гледам че единствено 22.3 се предлага, ако намериш някоя по стара версия на по ниска цена също би ти вършила работа.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

Привет на всички. Чета и стигам до извода , че VCDS не може да бъде полезен на 100% за по-новите модели. Интересувам се за А4 B9.5 2021г. освен да прочете грешки в двигателя, скоростна кутия ще може ли да прочете MMI и другите подобни модули също за активиране на различни функции като давам само за пример ( Pre Sense City , Rear Cross-Traffic assist..... ) и ако не каква диагностика трябва да потърся .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че ще може. Ще се бръкнеш малко и ще си купиш VAG DS V2 и ще преоткриеш топлата вода. Кола 2021г караш, 100 лв отгоре няма те катурнат. И вместо да четеш тъпи мнения, може да погледнеш в сайта на продавача, па тогава да попиташ... Искате всичко за без пари. Мога ти препоръчам и VAS, ама цената хич няма ти хареса сигурно...

Ай, със здраве. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16.06.2023 г. at 22:40, zhelyazA6 написа:

Естествено, че ще може. Ще се бръкнеш малко и ще си купиш VAG DS V2 и ще преоткриеш топлата вода. Кола 2021г караш, 100 лв отгоре няма те катурнат. И вместо да четеш тъпи мнения, може да погледнеш в сайта на продавача, па тогава да попиташ... Искате всичко за без пари. Мога ти препоръчам и VAS, ама цената хич няма ти хареса сигурно...

Ай, със здраве. 

Здрасти,предложи места на които го продават точно този,в склад 66 дали го има?

 

https://sklad66.com/cms/HEX-V2.html

 

това ли е?

Редактирано от Nikola_RS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 20.06.2023 г. at 10:43, Nikola_RS написа:

това ли е?

 

Да.

Не зная каква адаптация искаш да правиш. И защо не си успявал досега. Кабела не иска да чете колата ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 6/16/2023 at 8:40 PM, zhelyazA6 said:

Естествено, че ще може. Ще се бръкнеш малко и ще си купиш VAG DS V2 и ще преоткриеш топлата вода. Кола 2021г караш, 100 лв отгоре няма те катурнат. И вместо да четеш тъпи мнения, може да погледнеш в сайта на продавача, па тогава да попиташ... Искате всичко за без пари. Мога ти препоръчам и VAS, ама цената хич няма ти хареса сигурно...

Ай, със здраве. 

Аз не съм казвал абсолютно нищо за парите кое колко е , скъпо ли е .... и подобни неща 🙂. Въпроса ми бе кое ще работи в кола и кое не. Благодаря за насоката 👍

On 6/17/2023 at 2:09 PM, v140 said:

Вземи OBDEleven. Много по-лесно е.

Благодаря за предложението. Разгледах го и като се замисля дават се едно €110 първоначално за джиджавката плюс 1 година абонамент но ако искаш да активираш някоя екстра трябва да платиш 10т. , а точките пак се купуват отделно . За следващата година отново ще трябва да се платят €50 приблизително за едногодишен абонамент. Тъй малко си е как да кажа чиста проба клатене 😃 . Иначе като цяло доста ми допадна интерфейса  от това което видях в YouTube лесна навигация в менюто като цяло ясна и опростена програма . Въпроса е струва ли си цената 🙄  Но го обмислям и този вариант защото живея извън България и ще ми бъде по лесно да се сдобия с OBDEleven . 

Редактирано от Tipp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ти е спешна покупката, покрай Коледа или черния петък дават добри намаления. За 100 евра взех в пакет устройството, двугодишен план про, 50 токена и някаква магнитна стойка за телефон. Токените не са задължителни - ако се поровиш из менютата ще намериш как да активираш всяка една екстра.
Като пример - как ли пък няма да дам 10 токена да си нулирам сервизния интервал.
От друга страна, с VAGcom не ми се получи да активирам светлините за мъгла като габарити, въпреки че следвах стъпка по стъпка инструкцията от форума как да го направя. Уж приемаше кодировката, но ефект нямаше. С OBD11 стана от раз, но ще си призная че го открих случайно докато рових за друго :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, zhelyazA6 написа:

 

Да.

Не зная каква адаптация искаш да правиш. И защо не си успявал досега. Кабела не иска да чете колата ли?

искам да пусна видео в движение на Audi A4 B9,Но много хора във форума пишат че не става с vag-com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, вярно са написали.

Значи на MIB2 видео в движение си е вид кракване, а не адаптация и изначално е невъзможно да се направи със VCDS.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 hours ago, hudson said:

Ако не ти е спешна покупката, покрай Коледа или черния петък дават добри намаления. За 100 евра взех в пакет устройството, двугодишен план про, 50 токена и някаква магнитна стойка за телефон. Токените не са задължителни - ако се поровиш из менютата ще намериш как да активираш всяка една екстра.
Като пример - как ли пък няма да дам 10 токена да си нулирам сервизния интервал.
От друга страна, с VAGcom не ми се получи да активирам светлините за мъгла като габарити, въпреки че следвах стъпка по стъпка инструкцията от форума как да го направя. Уж приемаше кодировката, но ефект нямаше. С OBD11 стана от раз, но ще си призная че го открих случайно докато рових за друго :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Не ми е спешно и мога да чакам 🙂По-скоро искам да си активирам опцията Rear cross traffic assist защото е много удобно когато излизаш на задна и нямаш видимост заради някой бус спрял до тебе или по голяма кола със затъмнени стъкла. За сервизни интервали и други неща още нямам грижа . Колата е гаранционна и си я обслужват в Ауди , а след две години когато ми дойде до главата и това кой знае какво ще е излязло на пазара с такава динамо развитие на софтуера. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 6/23/2023 at 1:27 AM, Tipp said:

о-скоро искам да си активирам опцията Rear cross traffic assist защото е много удобно когато излизаш на задна и нямаш видимост заради някой бус спрял до тебе или по голяма кола със затъмнени стъкла.

Не съм видял да може да се активира такава екстра с OBD11. Освен това струва ми се, че ще се нуждаеш и от хардуер в бронята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 26.06.2023 г. at 23:31, Airfan написа:

 

Тя колата е оборудвана с всичко възможно. Задната броня е с 4 сензора плюс камера . отпред съм с 4 сензора плюс 2 радара и камера на предното стъкло. Има същите А4 но със активирана въпросната функция. Надявам се да стане 🤞

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@*
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата трябва да има асистент за мъртва точка (audi side assist), за да тръгне. А ме съмнява да има и да не е активирано. Радарите са зад бронята, не се виждат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...