Jump to content

Покупка на А4 Б7, конкретна обява


Recommended Posts

Колеги, не търся лични мнения, а мнения на хора, които са гледали колата на живо? Някой впечатления да има, особености да се наблюдават, диагностика евентуално да е правил на това Ауди. Възнамерявам да и хвърля един поглед тези дни. Ако може и сервиз с добри майстори по Ауди в района на Ломско шосе или къща "Вова карс" за една диагностика. Може и отзиви за къщата...приемам съвети на кои детайли да наблегна. благодаря предварително

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11614364261791559#contact

Редактирано от martin76
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

 

Не търся лични мнения от анализ по картинки, а мнения от хора огледали колата на живо, Съвети поисках, по принцип за диагностика, на какво да наблегна при оглед на място и за сервиз в района. Признаци за дефект, които се улавят при работата на този мотор и скоростна кутия, при евентуален тестдрайв, мнения и за търговците в тази къща- коректни или някой си е патил...

 

 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И без да я гледам  на живо ще ти кажа един факт.Разгледай на снимки как изглежда S-line предна броня и я сравни с тая дето са я стъкмили на колата.Има и други неща,ама са си лични мнения.

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

не се изразих правилно,не искам мнение за цена...но съвета ти беше полезен, кое още не е от S-line??Вътре май си е,  но отвън доста неща са подменеи.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Долните лайсни на вратите също не са S-line.Хубаво разгледай стикера под задната седалка,за да видиш как е излязла от завода.Предната броня е със счупени и спукани захвати,което говори за някакъв удар. Провери предната греда и радиаторите.

Окачването също не прилича на S-line,като гледам просвета,но може да се лъжа по снимките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата си е s-line просто има само интериорния пакет(седалки, волан, скоростен лост, черен таван и прагове). Външния пакет включва предна броня, издути лаисни на вратите, спойлер на багажника и дифузер на задната броня в цвят на колата. Двата пакета може да ги има по отделно или задно. Отделно има и s-line окачване което е 20 или 30мм по-ниско зависи кое е поръчано, а при някой двигатели са по-големи и спирачките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тази цена няма никакво значение дали е S или не. Гледай важните неща - двигателя и най-вече автоматика. Само там може да се крие ремонт на половината цена на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Целта ми е да не купувам кола с аматьорски интервенции, а само фабрични такива. Не държа на S-line, ще го видя на живо др седмица. Е, ако е S-line  няма да го пропусна, но не ми е приоритет. Ако някой е в района и минава наблизо, да драсне някой ред. има ли смисъл да пътувам от Плевен или цялата е с подменяни елементи, както написа колегата по-горе...

Преди 8 часа, Briefs написа:

Колата си е s-line просто има само интериорния пакет(седалки, волан, скоростен лост, черен таван и прагове). Външния пакет включва предна броня, издути лаисни на вратите, спойлер на багажника и дифузер на задната броня в цвят на колата. Двата пакета може да ги има по отделно или задно. Отделно има и s-line окачване което е 20 или 30мм по-ниско зависи кое е поръчано, а при някой двигатели са по-големи и спирачките.

сигурен, че е само с вътрешен пакет, защото аз не съм мн в час s-line оборудването?! Т.Е има такива конфигурации на оборудванията на някои единици от модела?!

 

Преди 8 часа, CVT написа:

На тази цена няма никакво значение дали е S или не. Гледай важните неща - двигателя и най-вече автоматика. Само там може да се крие ремонт на половината цена на колата.

Да няма, поне за мен. но не си падам по тенекиджииски изпълнения. Ако е Sline да е Sline., aко е само пакет да е пакет, но да си е фабрично. А не някой сбюротак, тoва имам в предвид.Ще съм благодарен на някой от форума в района за подкрепа при оглед, че може да съм сам и да разчитам само на сервиз. През др седмица ще отскоча до Сф. Още по-добре ако е с набито око за подмяна и тенекиджииски изпълнения...

Редактирано от martin76
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, martin76 написа:

сигурен, че е само с вътрешен пакет, защото аз не съм мн в час s-line оборудването?! Т.Е има такива конфигурации на оборудванията на някои единици от модела?!

100% е само с с вътрешен s-line. В повечето случаи когато някоя кола е s-line е точно така само с интериорния. Случва се да има и такива само с външен. Доста по-рядко има и с пълния пакет (s-line + се води), но е главно на големите мотори 3.2фси и 3.0тди

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,  виждал съм на обява "пълен Sline", ясно.благдаря  колега, очаквам някой да се включи, който я е гледал на живо или е в района,аз през др седмица ако не е продадена може да я видя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-трудното нещо,което се сменя при "насаждане" на вътрешен  S-line e  черния таван и колонки.Та ако колата е с такъв салон,най-вероятно има само интериорен пакет.Но определено липсата на съответните стикери по предните прагове и допълнителната емблема на предната броня,която е монтирана неправилно,са много съмнителни.

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...