Jump to content

Audi A6 C6 4F S-Line


Recommended Posts

Здравейте,

Нов съм в света на АУДИ и в момента разглеждам и обмислям покупка на Audi A6 C6 4F Avant.
Като цяло се ориентирах какви са болежките на тези автомобили, и въпросът ми е конкретен.
Какъв е "филма" с тези екземпляри, които са с готината S-line предна решетка, спрямо обикновената?
Има ли наистина такава решетка, която се поставя заводско, ако първият собственик си е платил за това или всичко е афтърмаркет - т.е. вероятността да са удряни да е голяма?

Ето и примери:
S-Line решетка: https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11595001427588963&slink=jbxjsn
Нормална решетка: https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11611330414453888&slink=jbxjsn

Ще съм ужасно благодарен на аргументирани и компетентни мнения по въпроса!
Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решетката не е s-line, а S6.

Има вътрешен s-line и таванът не е алкантара, а черен плат.

Джантите са от allroad супер тежки, но пък здрави.

Такава кола от автокъща и на снимки не бих погледнал - купуват ги между 2 и 3 хил евро.... и е яко руска рулетка на какво ще попаднеш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иде реч за коли около 15 години, шансът е минимален да се намери перфектна кола. Тия коли по снимки не могат да се анализират трябва си сервиз. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,
Благодаря за коментарите!

Преди да си дам парите, планирам колата да бъде огледана в мой сервиз + пълна компютърна диагностика.
Така че няма къде да се скрият много от възможните проблеми.

Просто ми е любопитно, на какво ще попадна. А когато е с тази решетка, ми харесва повече..пък не можах да намеря информация по темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смяната на решетка не е свързана 100% с удар. Може предишния собственик да я е сменил за по-хубав вид. Аз също съм сменял на предната кола решетка с такава от S. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, но въпроса ми е конкретно, дали е било възможно такава решетка да е била поръчана от първия собственик на колата, като допълнителна опция. Или всичко е афтърмаркет?

Дали някой от форума е наясно? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такава опция да е поръчана от първия собственик ако колата не е S-лайн. Обаче не виждам какво те притеснява. Може би в 95% от случаите ако колата е удряна и трябва да се смени решетката слагат същия тип, а не различна. S-лайн решетки принципно слагат защото изглеждат по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заеви голямо разпитване за една решетка. Ходи гледай коли, без значение с какви решетки са 😉

Понеже ако смениш едни ланци с дюзи, ще ти е последна грижа дали имаш готиката решетка. 

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...