Jump to content

Audi online магазин за оригинални части


Recommended Posts

Ауди имат собствен онлайн магазин, откъдето може да се поръчват оригинални части, дори за по-старите  модели и дори такива, които се считат за вече изчезнали от пазара и не могат да бъдат открити другаде.

https://shops.audi.com/en_GB/web/tradition

Редактирано от VBI
Заглавие!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, има, вярно е.. ама като им гледам цените - и германец ще ги зобиколи от далече.. 1300++ евро за компютър? 5-10 евро за болтче? Бива, бива.. 

Тъкмо си мислех за маф сензор за каляската, но предполагам в този магазин ще е на цената на цялата каляска тук :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, цените са стряскащи.

Ако не се лъжа P_PETKOV даваше линк към онлайн магазина на крупен немски търговец на оригинални части. Там цените бяха много добри.

Дано прочете тук и освежи информацията. Даже ми е казвал, че е правил поръчки оттам, но стоката е получавал в Словакия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи какво търсите. Аз например намерих оттам гумено-металната лайстна за задното стъкло 8D5845533D, която я намаше никъде другаде, нито пък може да се закупи втора ръка. Или пък вътрешната дръжка за Б5 8D1867171B в читаво състояние.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Tradition частите са съвсем друга бира. Обикновено иде реч за коли над 20години, а може и 15 не съм се ровил чал толкова, че да съм категоричен. Преди време бях попаднал на фирма която имаше доста голям асортимент от части за стари аудита. Нови и втора ръка, гиворим за брони, фарове, цели мототи и т.н. 

Обаче нещо съм изгубил дирите на въпросната фирма/сайт. 

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...