Jump to content

Ауди Б6 131кс - Проблем с тракшън


zzzaaaqqq

Recommended Posts

Здравейте,

Вчера ми се случи следния проблем. При потегляне на светофар ми светна лампата на ESP и оборотите на колата замръзнаха на 1200. Педала на газта вече не играеше нито нагоре, нито надолу. След като изгасих и запалих се оправи до следващия светофар, на който потеглих и отново светна лампата и забиха оборотите на толкова, с колкото потеглих. Забелязах, че имам проблем с машинката на съединитела - като го натисна леко 6-7 пъти бързо и ми светват и двете лампи на ABS и ESP. Това съм го имал като проблем и с машинката на спирачката, но това от вчера е нещо ново. Днес стигнах до работа и не го е правило нито веднъж. Не съм правил все още диагностика, довечера ще я закача. Някой на прима виста има ли предположения от какво би могло да стане това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Педала на газта е за пръскане с контактен спрей има букса,разкапал и пръскаш. За ключето на педала вече знаеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Оказа се педала на газта. Смяна с нов 350лв оригинален. Много е важно да е със същите букви и цифри, като вашия, защото иначе има голям шанс да не стане. Много шибано се сваля с 3 винта е и трябва подходящ инструмент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Педала на гаста ти е електронен , а на съединителя и спирачката трябва да са със сензори на самите педали , да отчита кога е натиснат или пружината сее уморила и сензора отчита грешно . Ако си открил проблема браво :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...