Jump to content

Съвместимост на предница на фейслифт и до 2000г


ChrisCalvin

Recommended Posts

Здравейте. След инцидент който имах, пострадаха предната броня, капака и предния панел. Решетка ясно, поръчах си една нова, предната броня ми казаха, че ще я китосат и боядисат и нищо няма да и личи, обаче капак и очиларка трябва да си намеря. Смятах, че тези два елемента са абсолютно еднакви при фейслиста (каквато е моята) и А3-ките преди 2000, обаче учудващо срещам противоречиви мнения. Звънях напред назад за капак и очиларка, но навсякъде ми казват "успех, брат". Та, ако не си намеря преден капак и очиларка за фейслифта, мога ли да ги сменя с такива от по-старата генерация? Също, ако някой има капак и основа в задния двор и не му трябват, и са в добро състояние, може да свирка. 😄

Сори ако е имало друга подобна тема и съм я пропуснал при бързото ми скролване из темите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разлика в маските има. Във всеки каталог можеш да видиш, че се предлага различна маска за префейс и фейслифт. Основната разлика е в отворите на фаровете, има и няколко допълнително пробити канали/дупки/отвори, които при едната ги има, при другата не. Дали играят някаква роля или не, нямам идея. Добре са ти пожелали успех, надали има много хора, които са експериментирали с толкова трудна за намиране част.

Предният капак е един и същ от 96 до 03.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...