Jump to content

Модул управление на електрическа рейка 8P


vbotev

Recommended Posts

Здравейте,

Мисля, че ми е изгорял модула за управление на електрическата рейка.
Колата е Audi A3 8P 2003 2.0 TDI 16V BKD 
VIN: WAUZZZ8P74A002845
Прегледаха я в сервиз, не помня какви грешки даваше, освен че не откриваше въпросния модул. Мисля, че е в следствие на паднал акумулатор. В продължение на месец светваше лампата за сервото и се изключваше (волана ставаше тежък) и след изгасяне/запалване понякога се оправяше. Сега вече от няколко седмици нямам серво.

Доколкото съм наясно, модула е свързан с електромотора, така че в момента търся втора ръка електромотор.

Погледнах другите свързани теми, разпитах на други места, но не съм сигурен, че разполагам с правилния номер на частта. Дали бихте ми помогнали?
Като номер на рейка, разполагам с 1K1 423 055 KX и не съм сигурен, че е верен. Трябва ми и по-конкретно този на електромотора.

Ако някой може да ми посочи двата номера и всякакъв съвет за справяне с проблема би ми бил много полезен (проверих варианти за рециклиране, но под 6-700лв не намерих). Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължавам да си блъскам главата с тези номера. От VW ми дадоха 3 номера на рейки за моята кола които са взаимозаменяеми:
1K1 423 055 K
1K1 423 055 M
1K1 423 055 G
Което е чудесно, само че на снимки електромоторите им въобще не приличат на този на моята. Долу горе така изглежда на моята:
image.png.b84457dfe463ac0783279d4236fb5e67.png


Мотора трябва да е 1K0 909 144 с буква накрая

За да е още по-забавно в обявите в интернет и по моргите ми дават подобни номера на мотори и рейки - 7806 177 127 или 7802 277 153, което нищо не ми говори.

Всякаква полезна информация е добре дошла. Ако ще отнеме месеци да намеря електромотор по моргите ми се иска да не плащам два пъти разглабяне само за да стигна до оригиналния номер.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...