Jump to content

Някой да има D-Link DUB E-100 USB Ethernet Adapter V1 ?


@Mu

Recommended Posts

1 hour ago, Airfan said:

Да, реално е въпрос на избор. На мен предимно за кратки и средни дистанции ми трябва, тъй като за дългите няма как да мина без кабел, тъй като нямам безжично зарядно в подлакътника. Иначе в нормална ситуация телефонът изобщо не го вадя, само му подавам гласова команда да пусне блутут-а и уайърлеса. 

А защо ги спираш въобще?

Редактирано от MachineSpirit
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спирам ги, защото ми хабят батерията и не обичам да работи всичко (професионално изкривяване).

3 hours ago, fifipaldi said:

Остави си блутуут-а постоянно включен и му задай като се свърже с колата да пуска автоматично и wireless-a.

Това как се настройва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си със Samsung го има вградено - bixbi routines, за другите марки не знам, би трбябвало да го има и там, ако не, с приложение от стор-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При по-нисите класове (като Galaxy A20S например) го няма. Ако го нямаш, става много лесно с MacroDroid. Виж тази тема:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, Airfan said:

Спирам ги, защото ми хабят батерията и не обичам да работи всичко (професионално изкривяване).

Това как се настройва?

Сигурен ли си, че хабят забележимо? Сега вярно,  че си с андроид ама едва са толкова зле вече. Аз още от айфон 6 не ги спирам и няма забележими падания на батерията.Последните версии на BT са доста енергоефективни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-голям разход на батерията прави LTE-то, след това Wi-Fi, а BT e почти нула. Когато правиш тетеринг върви Wi-Fi + LTE. Консумацията обаче се определя от мегабитите на секунда. Ако въртиш Waze например е съвсем малко и можеш да караш цял ден,  но Тубата за няколко часа може да изтощи батерията. 

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Използвам Waze заради полицията иначе заводската навигация ми е напълно достатъчна. Дргугото е музика от Spotify или дигиталното радио, което се оказа, че ползва не малко трафик.

Трябва да се пречупя да оставя BT и WiFi  постоянно включени и да видя какво е положението. Преди години с моя смартфон карах по 5-6 дни между, а колегите зареждаха всеки ден. И от там ми е останало навика да не съм пуснал нищо, което не ми трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...