Jump to content

A4.. A6 2.7 tdi


Recommended Posts

Здравейте група, кажете ми този мотор  издръжлив ли  е? На колко км. се сменя  верига? Има ли слаби места  за който трябва да внимавам при  покупка? 

Попаднах на няколко обяви на коли около 190 000км. С тракащи  помпа дюза,  скъп ли е ремонта, питането ми е за автомобил 2008...2012година.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е няколко обяви  виждам в немското мобиле, с по ниска цена , и  проблем в дюзите. Не само. 2.7  а и 2.0 тди,  замислих се  дали ремонта е скъп?  За 2.0 тди разбрах че след 2012 е здрав  мотор, дайте малко инфо и за 2.7, на колко км. Се сменя верига ,  има ли слаби места,  2.7 или 3.0 е за предпочитане?? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На брат ми А6-цата е на 420 000км вече, вериги не са сменяни никога. Няма признаци на тракане при смяна на маслото. Правете си сами изводите за километрите на тракащите гробове.

П.п. Забравих да допълня, че от нова маслото се сменя на 15 000 км.

2,7 е мотора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма кой външен да ти отговори! 
Различен клас автомобили са, зависи от бюджета, състоянието им, но за мен няма смисъл 2.7, по-добре 3.0 - подобен разход на гориво, една и съща поддръжка, различен вървеж и принципно 3.0 имат повечко екстри. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма кой външен да ти отговори! 
Различен клас автомобили са, зависи от бюджета, състоянието им, но за мен няма смисъл 2.7, по-добре 3.0 - подобен разход на гориво, една и съща поддръжка, различен вървеж и принципно 3.0 имат повечко екстри. 

+1


Sent from my iPhone using Tapatalk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...