Jump to content

Влага в стопа


TonkiZ

Recommended Posts

Здравейте колеги имам ауди а4 б8 2009 г. Забелязах , че има влага само в левия стоп . Следователно махнах стопа почистих го огледах дали не е пукнат или счупен някъде но стопа е здрав . Моля дайте съвети от къде може да пропуска , защотото много дразни . Благодаря много , бъдете здрави !!!

16179003686053652825087159696014.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Имаш ли панорамен покрив? При мене стопа беше по същият начин при теч от панорамата. Проблема се реши след подмяна на дренажите от шибидаха. 

 

 

Поздрави!

Редактирано от KirilDimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@KirilDimitrov  да имам панорама и сега като се замисля предните съм сигурен че са отпушени , но не знам за задните . От къде по точно минават ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стопът е запечатан и няма как да влиза вода ако не е спукан някъде . Свали го и го огледай много хубаво , ако някога е отварян да се сменя изгорял диод може да пропуска от там , ако нищо не видиш подсуши го и го наблюдавай . Като миеш колата с водоструйка не го пръскай директно . В 1 тема за смяна на диоди на коли от САЩ съм качил снимки за това как се отваря/чупи и се ремонтира . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vle4ugoto  Свалял съм го да сменям крушка обаче го гледам и не виждам да е спукан никъде , утре пак ще го сваля да проверя дали може да е от крушката която поставих и ще кача снимки . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@CVT  ами и двете общо взето най вече от дъжд се получава 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става при дъжд пролуката е доста голяма и би трябвало да я видиш, за разлика от струйката, която може да вкара вода даже и през лошо уплътнение.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...