Jump to content

Проблем с 3.0 тди


diqn_bs

Recommended Posts

Здравейте колеги,

имам проблем от два дена с колата. А той е следния.

когато карам нормално нямам никакви проблеми тръгна ли да давам много газ веднага светва една голяма червена удивителна в дисплея и малката лампичка премигва в километража пак с удивителната. Спирам да давам газ и карам нормално и след километър някъде лампата изгасва и все едно не е имала проблеми. Някаква идея какво може да е. Закачих я на ваг кома и даде супер много грешки незнам от коя грешка го дава това. Ще се опитам да кача грешките да ги видите за да кажете кое да гледам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчистих ги и се появяват пак същите. Дава ми предните датчици за нивото на колата , а дефакто проблем с това нямам нито пада колата нито стой на една страна вдига се сваля се. Запаметили ги е на 21.01.21г. Бях на почивка в Банско и беше минус 20 градуса и тогава го е запаметили и ме се трият

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм, това което казваш няма как да стане. Или не ги триеш, или датата в компютъра стои на 21.01.21. Дай целия лог с грешките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А между другото Дилян 150мл спирачна течност. Утре имам ходене до Сливен ще видя дали пак ще светне

Да видим дали ще може да го отворите. и преди този студ , където го бра колата тези грешки ги нямаше, освен там за свещ на 5ти цилиндър и още една две грешки.

Log-WAUZZZ4E34N022054-246190km-152975mi.txt

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш прегорял кабел в десния фар на крушката за дълги. Той дава на късо от време на време и прави голям пад на напрежението, което обърква един куп други системи.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го проверя това с кабела, много благодаря. Иначе вече удивителната не светва след , като налях 150 мл спирачна течност . 

Ами колега тя наистина не ми свети дългата светлина на десния фар. Смених  крушката с нова и пак не свети.най вероятно този кабел където казваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам и друго питане. Като сложа рециклирана турбина с нова електроника трябва ли да ходя да ми обучават електрониката. Аз я сложих колата си върви , но имам чувството , че върви по малко от преди. Дали е възможно това или си въобразявам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по принцип да

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е обучена електрониката и пак е лагава може да е заради тежка средна част. Може би само Melett да си заслужава от неоригиналното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...