Jump to content

Кодиране на RNS-E PU


jordanik

Recommended Posts

Въпросната навигация е кодирана за АудиТТ и по никакъв начин не ми позволява да я кодирам за друг модел Ауди/примерно А4/.

Когато я поръчвах ме питаха за модела и номера на рамата на колата,на която ще се монтира,за да направят настройките.

Код 0600700,обаче не е за А4.

Има ли вариант да са заключили софтуера по някакъв начин?

Има ли нещо по-особено,което трябва да се направи,за да ми разреши да променя кода?

 

20210412_121315.jpg

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво виждаш като натиснеш "Coding"? Трябва да промениш втората цифра от 6 на 3.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми позволява да я променя по никакъв начин.Таблото "вижда" навигацията,но пък там ми изкарва съобщения,че тя не е кодирана правилно.

Поляците са пипали нещо,защото нямах английски език в менюто,но пък имах полски.После ъпдейтнах софтуера с диск и се появи английския.Самата навигация си работи,чете дискове с карти,но не се гаси автоматично,не изкарва инфо на таблото и автоматично се изключва на равни интервали от време.

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как не ти позволява? Какво става като натиснеш "Coding" бутона който си показал на снимката и смениш кода?

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че колегата @bsdnikolov може да ти помогне в случая. Май ще трябва да се даунгрейдне фърмуера за да се смени кода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата bsdnikolov разреши проблема-който го може,си го може! Огромни благодарности!

Всичко вече е кодирано и работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...