Jump to content

Б8 - впечатления, съвети и избор преди покупка?


Recommended Posts

Здравейте,

искам да си вземем още един автомобил в семейството и сме се насочили към А4. Никога не съм карал Ауди и не съм запознат нито с гамата мотори, нито кутии.

Молбата ми е ако можете с най-общи думи да споделите кой от моторите е най-читав и безпроблемен (с най-малко детски болести), задължително ще търся да е автомат - има ли проблемни автомтични кутии и т.н.  Пак казвам ... за да знам от къде и какво да започна да гледам и да търся. Честно казано повече от 15 000лв не ми се дават. 

Много благодаря предварително. 

Редактирано от Becko_44
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.0тди, предно ръчка е най-безпроблемната комбинация.

Не знам, от какво слизаш и колко членно ти е семейството. А4 Б8 не е особено голям автомобил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Защо да е куатро? Какво общо има това с автомата? 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Типтроник е само при 3ТДИ май, при 2тфси е S-tronic със сигурност, това за квадрото.

Аз съм с В8 комби с жена и 2 деца. Напълно ок е като размер. И доста по-добре от В7цата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не са семейство барбарони обемът на купето е достатъчен за приятно пътуване, все пак не е спален вагон.

Мултитроник, ако е в добро състояние е изключително приятна кутия за експлоатация. Ако ще и за раздаване на бинокли, ако го позволява мотора.
Хубаво е тест- драйв от студени до загрети агрегати. За четене на грешки - ясно... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...