Jump to content

Проблем с педала на газта


marten_asdenov

Recommended Posts

Здравейте уважаеми колеги!

Проблемът ми е следния, колата забива на 1100 оборота и свети подгрева. Педалът на газта не реагира. Закачих е на диагностика и показа грешка 18047. Почистих педала и буксите и клемите, но пак се появи след време. изчетох каквото успях да намеря, но уви - резултат никакъв. Реших да купя нов педал, но положението стана по - зле. При старт на двигателя директно застава на 1100 оборота и след малко започва да свети подгрева, както отново педала не реагира. След слагането на новата част трябва ли обучаване или нещо подобно? Не съм я закачал на диагностика отново, за да видя какво ще покаже. Моля Ви за помощ, че ми писна вече. Колата е Ауди А3 8л 1,9 ТДИ ПД 101

Редактирано от marten_asdenov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледана е с програма на Делфи. Там пише 18047 - Сензор на педала на газта, неприемлив сигнал, прекъсва. За сега обмислям оригинален педал, че китайския не съвпада. 🙂

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
On 4/16/2021 at 11:01 AM, marten_asdenov said:

Здравейте уважаеми колеги!

Проблемът ми е следния, колата забива на 1100 оборота и свети подгрева. Педалът на газта не реагира. Закачих е на диагностика и показа грешка 18047. Почистих педала и буксите и клемите, но пак се появи след време. изчетох каквото успях да намеря, но уви - резултат никакъв. Реших да купя нов педал, но положението стана по - зле. При старт на двигателя директно застава на 1100 оборота и след малко започва да свети подгрева, както отново педала не реагира. След слагането на новата част трябва ли обучаване или нещо подобно? Не съм я закачал на диагностика отново, за да видя какво ще покаже. Моля Ви за помощ, че ми писна вече. Колата е Ауди А3 8л 1,9 ТДИ ПД 101

Влиза вода зад ecu и овлажнява буксата за педала на газта от там проблем грешка и авариен. Чакаш да изсъхне ден два

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Другото е нов педал на газта. Може да го видиш стойностите на педала на диагностика. Може да са умряли графитите.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...