Jump to content

Проблем със затварящи огледала


POPCORN

Recommended Posts

Здравейте колеги. Историята е следната . Колата ми не подържа folding mirrors , поради тази причина реших да си взема огледала , които подържат . сложих ги на колата , уж кодирах всичко , дори дръжката на шофьора промених там с копчето. грешки в колата няма . показа ми се и на навигацията опцията folding mirrors . направил съм я на on , но като заключвам и отключвам няма никаква файда. предполагам , че са модулите във вратите . явно не подържат такава екстра . номера им е 8k0959793s и 8k0959792s . някой може ли да ми помогне и да даде идея , къде е проблема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко е запаметено . от копчето не се прибират също. според мене модулите на вратите не подържат такава функция 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

активирах кодинга в шофьорската врата и в пасажерската . също така в канал 46 кодирах да може да ми се появява опцията на mmi . сега се зачетох , а и тука един колега ми каза, че модулите са ми low line 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На самия модул има нарисувани едни правоъгълници запълнени целите в бяло, има и полузапълнени по диагонал. По тях мисля се разбира дали поддържа прибиращите огледала.  На този клип сменя и модулите.

 

Редактирано от acpa4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...