Jump to content

Грешка на ксенона


vladislav.2001

Recommended Posts

Моля обърни внимание на първия ми пост в тази тема, там дето пиша за пробното каране.

Тази грешка се счита за изтрита едва след пробно каране на колата, а не още когато тя е изтрита на дисплея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това също не е вярно. Всяка грешка е изтрита когато веднага след като я изтриеш прочетеш модула отново и ти даде 0 грешки, а не след пробно каране.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, CVT написа:

Това също не е вярно. Всяка грешка е изтрита когато веднага след като я изтриеш прочетеш модула отново и ти даде 0 грешки, а не след пробно каране.

 

Просто грешиш. Щом толкова много не ми вярваш, прочети малко за тази грешка и ще се убедиш сам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, fifipaldi написа:

Гайдата страйква агейн :hilezh:.

 

Ит ъпиърс соу. :)

 

Според един предишен негов пост нямал нищо общо с предишната гайда, но до колко е вярно само админите могат да кажат.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко четиво за Бушончо:

https://www.autoxuga.com/averiasrecibidas/faultcars/faultsaudi/audidtc03D2.html.

Като стигнеш до: After clearing the faults, take a test run to verify that they do not appear again and if they appear, you must follow the steps..., ми пиши на ЛС за по-нататъшни разяснения, ако ти е интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се предишната Гайда правеше класически изцепки които ще останат в историята (като "в Япония не се използват чукове" 😆), докато тази едва го докарва до нелогични глупости.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

относно кодировката на 21байт-реално се е кодирал на ксенон,просто ми показва халоген

Във байт 0 има бит който е Xenon with shutter и ми е чекнат , но не ми дава да го uncheck-на и пише Out of range

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...