Jump to content

Покупка Audi A4 Cabrio


Recommended Posts

Здравейте, търся да закупя AUDI A4 CABRIOLET (2004 - 2006). Моля, дайте мнение за колата - какво и куца НАЙ-ВЕЧЕ и какъв конфорт има. Благодаря!

 

2befc65294adddd940615ee1c73b8191.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам същият модел, но комби. Комфорт може да се каже, че няма-таванът е нисък (буквално не можеш да си изъртиш главата без да се удариш в него), тесничка е и за хората отзад и за тези отпред, возията е твърда и спортна. Седалките смея да твърдя, че са удобни, защото при 5 часови пътувания не ме боли дупарата, както при Бмв например. 1.8 т е най-търсеният мотор, защото е идиотоустойчив, икономичен и евтин за поддръжка.

Редактирано от Georgi Pleven-Burgas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Возията си е нормална, твоята ако вози твърдо може би си със спортно окачване. А човека пита за кабрио, така че няма да има проблем с тавана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм със спортно окачване. При студено време няма да може да се кара със свален таван. Просто давам обективно мнение. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При студено време няма да може да се кара със свален таван. Просто давам обективно мнение. 

Ха ха ха сериозно ли?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не бе, швепс.

 

Преди 3 часа, Никоо написа:

При студено време няма да може да се кара със свален таван. Просто давам обективно мнение. 

Ха ха ха сериозно ли?


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време бях се запалил по кабриолет , но единствения недостатък за мен е че не е с твърд таван/покрив , както не малко от конкурентите им . И ако беше с твърд "гюрук" си го яздиш целогодишно кабриото , грижите за кожата трябва да са постоянни , факта че докато си седи паркиран може всеки доброжелател да му тегли един нож , просто ей така . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...