Jump to content

Цветен фис


Recommended Posts

Здравейте Колеги някой има ли идея дали мога да сменя обикновенния фис дисплей със цветен без смяна на табло само дисплея колата е ауди а4 б6 понеже имам цяло цветно табло но мисля че няма да стане понеже моето е 900j а цветното е 930R искам да знам дали мога да сменя само дисплея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само дисплея не можеш да смениш, монохромното и цветното табло са със съвсем различна електроника.

 

Не е голям проблем да присадиш цветно табло при B6-ците. Дай целия номер на старото и на новото табло и ще ти кажа дали са съвместими. Другата опция е ColorMFA: http://colormfa.ru/

 

Има и отделна тема:

 

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвместимо е с твоето Ауди. Можеш да го пробваш. Всичко би трябвало да работи, но върху километрите ще изпише SAFE и ако ти работи имобилайзера след като запалиш двигателя ще изгасне след 1 секунда. Ако таблото работи, следващата стъпка е да извадиш пина от твоето и да го запишеш на новото. За целта ти е нужен VAG-Commander кабел като този: цък!

 

Можеш също да се обърнеш към колегата @Niicksan. Той също е от Габрово и има нужния кабел и софтуер.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти колега  аз имам обаче ваг ком кабел син най простия той ще свърши ли работа ако не ще търся колегата от габрово 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Синия VAG-COM не става за прехвърлянето на пин кода. Можеш да го използваш евентуално ако новото табло ще трябва да се кодира.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...