Jump to content

Ауди А4 B9 2.0 TFSI


Recommended Posts

Здравейте, спрял съм се на Ауди за следваща кола и е оглеждам за B9 предимно във вариант седан с прилично оборудване.

Спрял съм се на тази обява и ако някой е гледал колата, ще се радвам да сподели мнение:

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11598211706496461&slink=jthwf7

До преди време имаше още 2-3 готини екземпляра но още не бях продал старата си кола и те изчезнаха.

Ще се радвам по-запознатите да споделят мнения за тфси то от това поколение, както и за S Tronic а, че за S Tronic прочетох доста кофти неща...

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата която гледаш изглежда добре. Доста добре и оборудвана с екстри също. Струват пари като нова доста. Карах DSG Passat VW и кутията според мен е много добра и надеждна. Малко придърпва при бавни маневри, но не е драма. Провери дали Google maps ще остане в навигацията. На коли преди 2017 VAG я свалят. За другите неща от Audi connect ще трябва да си плащаш лизенз за да вървят. Дано да е на 90 000 наистина.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амерканска/Канадска е, липсват светлоотразителите по бронята, или ги е боядисал и не се виждат или е сменил бронята (което за кола от автокъща говори само и единствено за удар). Черна емблема не се предлага (боядисвана), вземи рамата и виж колко ударена е била. За американския пазар S-Tronic май не се предлага.

Редактирано от Бако Мецан
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам, киломеърите не могат да се "пипат" на това табло.

Но на кратко, вземи вина и виж как е била ударена, защото почти сигурно е била.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, мерси за отговорите. Каквото мога да проверя по колата го проверих с изключение на сервизната история, оказа се по-трудно от колкото си мислех. За сервизна история за БМВ винаги съм намирал начин в рамките на ден два да си я намеря но с Ауди ще видя зор хаха.

Като цяло не е 2018, произведена е в края на 16 та и се води 17та. Канадска е има лека интервенция, но като цяло нищо страшно нямало е излезли еърбеци - счупена броня, ударен калник и врата...

За 8 те скорости ме съмнява, според мен си е С троник 7 скорости.

Километрите са и реални.

Като цяло до сега съм имал Ауди само веднъж и беше много отдавна та не съм в час с по-новите.

Доколкото прочетох и тук във форума, скоростните кутии на тези модели вече се сглабят в Китай и при някои има драми с мехатрониците или в частност техните клапани.

За двигателя информацията е, че е надежден и проблема с горенето на масло е оправен.

При американските/канадските куатрото си остава по старо му, не е с халдекс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ти е спешно ти препоръчавам да разгледаш сайтовете за продажба на автомобили в Канада и да си купиш здрава кола.

Цената на здрава такава ще дойде почти същата с ударена такава+печалбата на търговеца+стойност на ремонта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, по принцип съм и вкарвал кола от САЩ с лека щета, направих си я и я карах и колата беше много хубава но цялото нещо отнема много време и нерви а в момента с пандемията ще е още по зле...

Като цяло диапазона ми е широк, не гледам само Ауди но това ми направи впечатление, стои запазено и има супер оборудване, просто съм много бос при аудитата и не им знам кусурите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега отиди в Ауди и помоли някой приемчик да ти провери Вин-а , излиза си информация стига да не ти се направи на интересен . Колата изглежда много добре , виж само мигачите на колата дали са оранжеви , че може да имаш главоболия при регистрирането . Моята е от Сащ и всичките и обслужвания излязоха в дилъра , така трябва да е и с канадските . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, проверих я вече, пбслужвана си е, както трябва с изключение на послетната смяна на масло, която не излиза но предполагам са я направили на друго място, зщото точно тогава е изтекла гаранцията.

Мигачите са червени но това се лекува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

19 hours ago, Svetoslav Yonov said:

Мигачите са червени но това се лекува.

Да , така е :) качвал съм снимки на отворени стопове , разликата е в окабеляването на колата и при мен не ставаше да сложа европейски стопове за да мина КАТ , и кодиране може да се наложи , но зависи как са ти разделени каналите на задните светлини :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом си наясно с удара и с мигачите, други забележки тази кола няма, доста добре е оборудвана, цвета е хубав, отива й black edition-а, джантите и те.

Прегледайте в читав сервиз, тест драйв и действай ако ти харесва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...