Jump to content

Дилема с Audi A3 8p, 2.0 tdi, 140hp, BKD


simeonvh

Recommended Posts

Здравейте, колеги, 

моля за малко съвет, че нещо се вкарахме в ужасна дилема, която ме мъчи вече седмица. Взех въпросната кола за жена ми - работеше, вървеше добре. Оказа се, че при рязко подаване на газ над 100 набива грешки на свещите и изключва четвърта дюза. Както си му е реда - влезе за обслужване, сменихме китайските полуоски (егати прътовете - никое каре не става - всички на пазара тропат като ги сложите, та внимавайте да не са ви сложили такива!), това-онова, което беше необходимо и сменихме о-пръстените на дюзите, както и инсталацията, за да спре да прави проблем. До тук всичко точно и..... колата спря да пали. Какво ли не й препрограмирах, какви ли не тестове - всичко е наред, а тя не припуква даже. Вчера свалихме дюзите наново - до тях не стига нафта. Стига до тандем-помпата и от там нататък - нищо. Разглобихме я - блокирала, защо - така и не се разбра. Проработи, сглобихме я и пак няма нафта до дюзите. Та някакъв съвет, ако може да дадете, че нямам търпение да й го върна с яко каране, щото ме изнерви! Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...