Jump to content

При студен двигател свири за кратко навярно турбото


Recommended Posts

Колеги не знам дали е точно за тук темата ,имам 1,8т 2001 auq 180коня с чип през obd навярно не знам къде е точно слаган във Варна и колко е читав (нали знаете със стария собственик вече....ако не е и читав може и да го махна)ще я дам да видят и турбото след 5ти сега ,направи ми впечатление че е сега не е студено времето когато я запаля 15-20 секунди свири леко не знам турбото ли и от какво може да е и след това спира като загрее явно.понеже и ме хвана шубето ще я оставя да видят да свалят вмускателния колектор за луфтове и там всичко останало ....и все пак си нямам на понятие от коли а просто от мнения някой ако може да ме светне още от какво може да е да не като ме видят хептен бос в сервиза дет се занимават главно с чипване такива да ме измушкат за цялостно рециклиране примерно

 

/Колата е обслужена изцяло титан 5-10,масла филтри ремъци водна помпа ,динамото е ново и пр. До сега не ми е правило впечатление понеже три пъти я карах при загрят двигател а сутринта преди сервиза не я закарах аз и така 

Редактирано от retaer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

https://youtube.com/shorts/aGLCnUC3d5Q?feature=share ето го момента заснех го,иначе на бензин след 140 може да придърпа на момент когато натисна или отнема газта ,нещо не е баш таман и ще я дам да видят в какво състояние е турбото и без това а и осезаемо много ми мирише на изгорели газове не знам дали е нормално ?(когато я прибирах снощи и голф4 имам 1,6sr на газ без чип и т.н ама идея повече ми дразни на носа мойта забравих да напиша че не е Ауди пак е от vag сектата хах seat e)просто тук повече обръщат внимание от другите форуми 

Редактирано от retaer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да отпред е отдолу перките някъде прави ми впечатление че някои път не се пуска на къв принцип е някой сутрини е по меко тия дни и не я чувам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...