Jump to content

Тресене след 100


beast1122

Recommended Posts

  • Отговори 83
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ясно, мерси за информацията. Аз отдавна го бях набедил този лагер, ама друго си е някой да сподели преки впечатления. Другото, което е че при мене е по-изразено под наклон, независимо дали нагоре или надолу, което си е точно доказателство, че това неприятно тупкане идва от лагера, защото той по спомен беше там където се разделя кардана на две и явно ъгъла на наклона му влияе по някакъв начин.

Редактирано от mili 75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Примерно на равен път на 3 даваш леко газ и отпускаш, после пак даваш леко и се чува глухо туп.

Изпратено от моят JSN-L21 с помощта на Tapatalk

Аз като свалих кардана въпреки че гумения тампон не беше скъсан беше омекнал и си личеше как е протривана леко от едната страна гума в гума. Значи кардана играе в страни, а не стои в центъра.

Изпратено от моят JSN-L21 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен при ускорение след 100км се получаваше от полуоски предни. Смених ги и двете и всичко приключи. При мен беше като пусна газта спират, като подам отново се усещат. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, kikson1979 написа:

Абе къде точно се усеща това тукпане като седиш в колата? На кои скорости точно се изразява?

При мене се усеща по средата на колата, някъде зад шофьора това тупкане, повече при загряла кола и под наклон. Явно гумата поомеква от движението и наклонът допълнително спомага за по-отчетливо тупкане. Иначе като предавки на по-ниски трета четвърта примерно, на пета и шеста не се усеща, защото там натискът върху кардана е по-малък предполагам.

Редактирано от mili 75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да мерси, много ми беше ценна информацията, защото и с други колеги сме го дискутирали, но никой така или иначе не е споделил да го е оправил това тупкане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...