Jump to content

Счупено стъкло на странична, задна, дясна врата


ialeksandrov

Recommended Posts

Здравейте,

 

Вчера вечер при натискане на бутона за сваляне на стъклото на страничната, дясна, задна врата се чу шум сякаш стъклото пропадна.
След като отбих да видя защо не може да се вдигне обратно, установих, че наистина е пропаднало във вратата.
При натискане на бутон за вдигане се чува хрущете от стъкла и това ме навежда на мисълта, че при пропадането се е натрошило.


Наистина не обясним за мен феномен - да пропадне така стъкло..но минало - заминало.


Бих искал да Ви попитам как да процедирам с подмяната му.

Разбира се, въпреки негативните отзиви, първо звъннах в Кобра, но от там ме уведомиха, че такова стъкло нямат в нито един от
сервизите си и също така нямало възможност за поръчката му.


После позвъннях в препоръчани във форуми и прочие.. сервизи, като:

 

  • Glass Gold Group - 4 седмици са необходими за доставката, цената възлиза на около 90лв + монтаж.
  • Сим Пет Сим - 3 седмици са необходими за доставката, цената възлиза на около 100лв + монтаж.

 

Не искам да чакам такъв дълъг период от време.


Къде според Вас мога да намеря такова стъкло? Някой знае ли автоморга с части за този модел или да търся по обяви за разпродаване на части на конкретния модел?


Ако успея да намеря стъклото, бихте ли препоръчали монтажист или сервиз, различен от горепосочените.


Става въпрос за г. София. Модела е AUDI A3 Sportback 2006г.

Благодаря предварително.


Поздрави,
И. Александров

Редактирано от ialeksandrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

По-вероятно е да се е счупила ролката на стъклоповдигача, а на стъклото да му няма нищо.

40-50 лева излиза рециклирането на механизма.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, че е невъзможно, но да се е счупило самото стъкло е малко вероятно. Свали панела на вратата и ще видиш къде е проблема. Има комплекти, които можеш и сам да си купиш и отремонтираш (знам от собствен опит). Не е сложно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...