Jump to content

Рядък проблем с палене 2.7Т


Boracle

Recommended Posts

Колеги, много интересно нещо ми се случи сега като се постопли времето. Паля си както си му е реда и всичко е ок. След около 20-та секунда работа на свободен ход, от 900 оборота колата сама качва на 1200-1300 и държи така около 30 секунди. Викам си може би е нормашно защото след това всичко се нормализира. Обаче сега последния път тъкмо тръгвам докато са още така високи оборотите и колата се задави. След това няма палене ни на бензин ни на газ. Върти здраво стартера, обаче и яко мирише на бензин. Викам си задавила се е, махнах бушона на бензиновата помпа и веднага с врътването се изстреля до 3000 оборота и угасна. След още 2 опита без помпата, сложих бушона и пак пробвах, но пак без успех. Подобно нещо ми беше направила миналото лято в една жега, да се удави общо казано, но тогава не се вдигаха оборотите. Сещам се че я оставих на паркинга и отидох с такси до работа, а вечерта запали докато види ключа. Предположих, че нещо аз съм направил накриво и тъй като не го повтори до днес, не обърнах внимание. Свещите и кабелите са на няма и 10000км. На газ успях да я подкарам за малко, но първо работещв като стар американси двигател, след което залепи на 1000 обирота за около 5 секунди и угасна. Идеи защо така супер рядко се случва това, какво е и как да го пресъздам със сигурност в сервиза, защото то я стане веднъж в годината, я не. Не искам да ида и д ми кажат "тя пали жез проблем, няма грешки, идвай и я вземай"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...