Jump to content

CD changer песните прескачат


peshomastikata

Recommended Posts

Здравейте колеги,

имам проблем със CD Changer-а в жабката.Сложих 4 аудио диска,всичко работи,излиза си на MMI-а,но която и песен да пусна от който и да е диск - прескача на всяка втора секунда 😁 В др коли няма такъв проблем с тях.

Аудито е 2007г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно окото на чейнджъра е зацапано. 
Има разни почистващи CD-та, не знам доколко са успешни. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чел съм за тези почистващи сд-та само негативни коментари и не бих ги пробвал с риск да увреда четеца на чейнджъра. Аз също си мисля че нещо е замърсено и се чудя да го нося ли да го отварят и чистят или направо да взимам един втора ръка 200лв.,че поне четат mp3.. 

 

@NIKO Мастиката ясна тя,ама музиката като сече,няма настроение 😁😁

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес го чистихме,същата история...Майстора вика че може да се поръча четец от алиекспреса ама я дойде , я не дойде , я тръгне , я не тръгне ..отделно и колегата @P_PETKOV е прав за гаранцията на другия и ComponentProtection-a така че...

https://xcarlink.bg/XCarLink-Bluetooth-Bezjichen-interfeis-za-Muzika-i-Handsfree-za-Audi

Ей това съм харесал и утре мисля да го поръчам.
Ако някой го използва може да удари едно мнение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чейджъра сменян ли е, така прави когато е в компонент протекшън

Изпратено от моят ELS-N39 с помощта на Tapatalk

Днес го чистихме,същата история...Майстора вика че може да се поръча четец от алиекспреса ама я дойде , я не дойде , я тръгне , я не тръгне ..отделно и колегата@P_PETKOV е прав за гаранцията на другия и ComponentProtection-a така че...

https://xcarlink.bg/XCarLink-Bluetooth-Bezjichen-interfeis-za-Muzika-i-Handsfree-za-Audi

Ей това съм харесал и утре мисля да го поръчам.
Ако някой го използва може да удари едно мнение...
Това не става за а8 д3

Изпратено от моят ELS-N39 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е прав, имаш CP. Иди някъде да го махнат, защото може и другото устройство което закачиш за интерфейса на CD чейнджера също да прескача през 2 секунди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че сте прави. А кой може да свърши работа с премахването на CP за район Бургас-Сливен-Стара Загора? 
За София мога

Изпратено от моят ELS-N39 с помощта на Tapatalk

Не е сменян колега.
 
А иначе като вкарах в xcarlink данните на колата ми излязоха 3-4 модела,защо да не става този?
Защото мултимедията е с оптичен кръг

Изпратено от моят ELS-N39 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно,а иначе си ми далече колега,но ако не намеря решение в моя район ще запаля към София,не е проблем,просто времето ми е кът...  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...