Jump to content

Продавам Q5 2.0 TDI 2009 s-tronic


Recommended Posts

Здравейте, продавам втората кола в семейството - пускал съм доста теми преди покупката и след това - накратко:

 

Колата я взех за жена ми (която така и не свикна и вече окончателно се отказа да шофира) след доста търсене внесена от Германия в много добро състояние през 2019 на 163К км, сега е на 180К - проверена от колегата ЕвгениК тука от форума и Порше Пловдив. След няколко седмици излезе проблем със съединителя, ремонт при Мишо - смяна съединител и датчик, ремонтен комплект мехатроник всичко пакет както си върви на стойност 5500 лв - след това маслото на кутията се смени по негова препоръка след още 10К км.

Някои по-важни екстри:

- външен и вътрешен с-лайн пакет, с подгрев на предни седалки

 - панорамен покрив с фолио на двете части - щората няма нужда от ползване

- черен таван

- ел. багажник

- 20” джанти като нови, не съм сигурен за модела, за мен едни от най-красивите на ауди, зимни джанти с гуми 17” - в перфектно състояние съхраняват се в мазето, ако някой поиска снимки ще го снимам, или зимата като ги сложа

- цветен дисплей и пера на волана - кой знае защо са сложени

- преден и заден парктроник с визуализация инсталиран от мен оригинален 

- темпомат

- гумени и молете и стелки

- друго интересно не се сещам, който има интерес да пита

 

Какво съм сменил по колата:

Всички масла, филтри, два термостата, водна помпа, ангренаж и ролки, спирачна течност, хидравлична и фреон.

Масла раздатка и диф при Мишо.

Нови предни биалетки метални по препоръка пак на Мишо. Били май за руския пазар, подсилени, Лемфьордер.

Дросела е почистен и нещо в него сменяха, не помня, че леко омаслено изцапано имаше  - още като взех, оттогава няма и капчица.

С-троника роди в нас, и както казах Мишо го ремонтира, сега е чук. Също ми върна софта на двигателя на последния преди дизел гейт. 

Сменил съм предната мрежичка/ветробран на пановамния таван, беше мръсен и леко разкъсан, и обслужване ма самия таван още като я взех.

Заден стоп в лявата част на бронята - стария леко беше затъмнен.

Фолио на предни странични стъкла - най-светлото

Лед крушки на халогените

 

Обслужванията са правени в ДБрос- началното, С-Кар и Мишо. Колата няма нужда от абсолютно нищо, качвате и карате. Визията е страхотна, мн стегната, кутия и двигател в перфектно състояние.

Няколко снимки които съм направил тия дни - само че през телефона са мн големи, да ги смаля малко на лаптопа и ще кача.

 

Цена 27000 лв , за контакт на лични или на тел. 0888 СЕДЕМ ЕДНО ДВЕ 444

 

 

 

IMG_0680 copy.jpg

IMG_0681 copy.jpg

IMG_0682 copy.jpg

IMG_0683 copy.jpg

IMG_0684 copy.jpg

IMG_0685 copy.jpg

IMG_0686 copy.jpg

IMG_0687 copy.jpg

 

Зимните джанти са като тези на снимката (едни от най-грозните според мен, но за зимата стават) : aef3f940195504c7c2ea30c59cb3ef26.jpg

Редактирано от mhi406vt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • VBI locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...