Jump to content

Ауди а5 въпрос за скоростите


Recommended Posts

Здравейте поста ми e за ауди а5sportback става въпрос за автоматична скоростната кутия  (3.0d 239hp) мисля че е 6степенна защото след D на кутията имаше спорт (S)
Колата има следния проблем запалих я и включих на D колата претресе и изгасна след като я покарах и загря проблема се оправи ,но при каране имаше леко придърпване с мърдане на обороти.Нещо повече да кажете колеги или някой със същия проблем как е бил отстранен. Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос за покупка на въпросната кола или вече си се нашил?

S tronic е кутията и бягай далеч ако не си я купил още :).

А ако си я купил търси Мишо да ти я оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Не съм я купил бях да я  гледам 

Добре имам въпрос всички кутии на а5 3.0 d ли са S tronik  и как да разбера дали е s tronik или не.  https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11617803940277201

За тази кола става на въпрос

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, има и мултитроник и типтроник.

Тази конкретно 99% е s tronic.

Визуално няма как да разбереш каква е кутията, но не е мултитроник щом е куатро.

Иначе ако е със 7 скорости е s tronic, ако е с 6 е типтроник.

Мултитроника е с 8.

Бягай от тоя клозет със затъмнени стопове, червени апарати и BANK... & Olufsen

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Мерси за информацията

Аз мислех че по визията вътре по лоста може да се разбере защото нали едните са има напрая S  а др нямат

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези, които нямат S, имат копчета за Audi Drive Select.

Иначе не е проблем, че апаратите са червени, зелени или жълти, както и стоповете дали са с фолио.

С кутията трябва да се Фнимава!

Аз на Q5-цата дадох един път близо 2к за съединители и след някви км още над 1к за клапани и лентов кабел на мехатроник. Но поне стана кутия, че има вариант да набиваш пари и пак нищо…..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е за някой хора даже е +, а не проблем ;).

Иначе показва манталитет, който доста често е свързан с начин на шофиране, поддръжка и т.н., а неграмотността също е показателна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@fifipaldi

Всеки си има вкус.
Не искам да коментирам конкретната кола, защото не съм фен на спортбека като форма, нито бих карал с-троник,  но да съдиш за една кола по това какъв цвят са и апаратите е тъпо.  Все едно някой да съди за твоята А5ца , че я беше поциганил с китайски таблет 32 инча.... Така ти е харесало, така си си направил, всеки си "настройва" колата според вкуса. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо общо нямат 2-те неща бот.

Едното е функционално подобрение през което лично аз си вършех и работата дори, да не говорим за навигация, телевизия, интернет и суматите други неща, които идваха заедно с него, а това тук си е чиста цигания.

Естествено, че всеки си има вкус и както казах за някои тези неща ще са + и ще вземе колата И заради тях.

Мен не биха ме отказали тези неща да видя една кола може би, но в съчетание с насрани скорости директно й бия Х-а без да се замислям на тази обява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...