Jump to content

Покупка на А4 Б7, конкретна обява


Recommended Posts

Колеги, някой да е ходил на оглед на това Ауди в Суходол??? Надежден сервиз да препоръчате солидарен с форума, в района, или колега за съдействие при огледа, че ще съм сам?! Мнение за автокъщата?!!!https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11567057982711674

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

мерси за мненията колеги, но нищо не казахте по въпроса?!! Ще съм благодарен ако някой е наблизо да му хвърли даже един поглед, седи от късната есен, а др седмица мисля да му хвърля един поглед на място?!!

 

 

Преди 18 часа, martin76 написа:

 

 

 

Редактирано от martin76
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И емблемата S- line на предната решетка е чудна,но не и е там мястото.Пък и тия пръскалки на фаровете,,ако изобщо бачкат,по принцип мият фарове с ксенон,а не тия кандила дето са сложили след удара.

 

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, jordanik написа:

И емблемата S- line на предната решетка е чудна,но не и е там мястото.Пък и тия пръскалки на фаровете,,ако изобщо бачкат,по принцип мият фарове с ксенон,а не тия кандила дето са сложили след удара.

 

значи според това което написа, пръскалките са само за модели с лупа-фар/биксенон/

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Взимаш Vin номера на шасито и той ще ти "каже" кое с кое е било заводски окомплектовано и кое се е появило/изчезнало/ впоследствие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е задължително да е удряна, защото много трудно ще намериш 15-годишна кола с оригинална броня, особено ако е черна. Моята още на 12 години беше станала на решето от камъчета. Намерих обаче същия цвят броня с пръскалки + решетка в отлично състояние за 300 лв. и вместо да ходя да се разправям с бояджии и хромаджии, просто си я смених сам в гаража. Пръскалките ги намирам като абсолютно ненужна екстра и никога не съм мислил да ги свързвам, но визията на бронята с пръскалки ме кефи много повече от оригиналната.

 

Към автора: не става с питане по форумите за мнения по снимки, а с гледане и каране + проверка по VIN ако ти хареса. Аз ако търся такава кола и отида да я видя, защо мислиш че няма да я грабна ако ми хареса, както беше станало в другата тема?

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

😅

Иска ми 150 за репатрак до сервиз ако имам мерак за сервизна диагностика. Да разбира се, че ще ида на място, но  имах в предвид мнение ако някой я е виждал на място, и нещо му е направило впечатление...ако е мурдарска и учукана въобще да не се занимавам...цената е средна(има и по-евтини а това беше близо 9000) и ще ида да го видя. Някакви индикации за разход на масло при работа на място и при тестдрайв, които да имам в предвид?! Посъветваха ме да вдигна обороти на 3000 за около 20 сек, след което да форсирам до 7000 еднократно и да видя за изпушване...това с ВИН-а като го запиша, къде се проверява, малко като на идиот да обясните В смисъл записвам ВИН-а, след това къде го проверявам?!!!Също и къде се намира по колата той, да не запиша нещо друго?!!!😂😅

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@martin76 Разхода на масло няма как да го установиш.Масло ще гори,въпроса е колко.Последно един Леон с тоя мотор купувах за клиент-в Сф само градско доливаше около 1,5л/10 000км,София-Варна-София-2л не му стигаше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, МИТАКА1654 написа:

@martin76 Разхода на масло няма как да го установиш.Масло ще гори,въпроса е колко.Последно един Леон с тоя мотор купувах за клиент-в Сф само градско доливаше около 1,5л/10 000км,София-Варна-София-2л не му стигаше.

Имал съм турбо-мотори, не ми е първо ауди, запознат съм с разхода, важно е да е в рамките на "изправното".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@martin76 Днес към 16-16,30 чакам от Сф едно Б7 2,0тфси за обслужване,мога да го питам дали ще го продава.Разхода на масло е нормален,колата е супер читава,комби,куатро,автомат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

търся 2006та включително, но не и по-старо и да не е мутитроник, зависи и цената разбира се ....сервиз ли си?! Пиши на лично, като дойде

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та вече се сдобих с VIN-a, продавача ми го даде,...та сега е въпроса, каква ценна за покупка на кола информация, може да се даде по VIN- имам приятел в Ауди? Какво да искам (за бронята и пръскалките е ясно) -последно обслужване и на какви км е може ли да излезе по този номер или само с какво е оборудвана фабрично. Ремонти и обслужвания?!!! Собственика твърди, че е на реални км😅 ,колкото пише в обявата и "че само е била измита!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още държиш да си купиш 15г. Ауди на реални километри. :icon_cool: Те и да са реални годинките не прощават. Гледай да са сменени по нея повече неща.

Задното окачване на това Ауди има 18 сайлентблокове. Трудът е адски по смяната. Масово тампоните на двигателя са протекли. Джамбазите старателно ги почистват и винаги са като нови. Слагат се само оригинални на много "неприятна" цена.  Думите "климатикът трябва да се зареди" са 1100лв. от теб. Катализаторът ще става все по актуален и е добре да се провери имали го. Вероятно и той е "пътник". Цената на нов е стресираща.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ее ми, като събера 20 бона след 5 години ше купя нещо на 5-6 години. Никой не "държи" да си купува 15 годишни коли. За фактора бюджет, чувал ли си?? Че по твойта логика, всички тук тр да сме с коли на по 2-3 години. това което каза е така но не всеки може да си купи това което иска.. Иначе какво предлагаш за 8 бона?!!Нещо до 5 години дали ше се намери?! Попитах конкретни неща, а такива отговори и подигравки предполагам ще са в изобилие

Модератора може да заключи темата, благодаря за отговорите.

 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 18 часа, martin76 написа:

Та вече се сдобих с VIN-a, продавача ми го даде,...та сега е въпроса, каква ценна за покупка на кола информация, може да се даде по VIN- имам приятел в Ауди? Какво да искам (за бронята и пръскалките е ясно) -последно обслужване и на какви км е може ли да излезе по този номер или само с какво е оборудвана фабрично. Ремонти и обслужвания?!!! Собственика твърди, че е на реални км😅 ,колкото пише в обявата и "че само е била измита!

С вин-а можеш да провериш всичко самоче срещу заплащане. Тук във форума имаше един колега който извършваше такава услуга. 

Заводското оборудване на колата може да се провери с PR кодовете. При Авант те са намират на лепенка под задната седалка, но търговеца сигурно ще го мързи да ти ги снима.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Не ми давта информация по VIN даже срещу заплащане, въпреки, че имат реглламентирана цена.Тогава за каъв, я имат..😉Даде ми VIN-а, сега едва ли ще си мръдне пръста за друга информация.Утре мисля да ида на място и така, мерси колега!

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Мерси колега😇 току що му писах да се уговорим...

 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Порше и което и да е друго представителство не дават заради безумния  GDPR.

Та дори като си купиш кола пак няма да ти дадат историята и те така ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ми за какъв, опредлелят цена и то регламентирана предполагам, от ценораспис, поне по тел ми казаха 50 лв. ..но "не можело понеже не съм собственик..." Май тр да и тегля една на м..ка и,  като не дават информалция по VIN. Политика ли да го нарека или...простотия

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идея си нямам какво имат в ценоразписа и на кой си попаднал ... ама това с GDPR-a е реалната причина.

Вече какво и как се случва е съвсем отделен въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...