Jump to content

ACE заглъхва и не върви на бензин


Recommended Posts

Здравейте.От години имам следния проблем-На бензин пали на студено и работи и върви много добре,но позагрее ли трудно държи тихите.Иначе отново върви добре...

Оня ден майстор ми свали старата кутия от ламбда контрола и върза обикновен ключ за газ.От тогава отново на студено пали и работи,но позагрее ли като обърна на бензин гасне.Налага се да запаля от един или два пъти за да закрепи тихите.В движение обаче като обърна на бензин все едно е свършил...заглъхва и почти спира като на моменти за част от секундата се опитва да поеме.Дайте идея че вече незнам към кой да се обърнА...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, без ланда сонда на бензин ще е трудно хубаво е да е нова смени я това е много важно, прегледай и свещите да не те е богата сместа на бензин няма пълно изгаряне и се зацапват свещите , бензиноввите инжектори също са важни с годините умоляват и не работят както трябва , тожеш да ги провериш като ги извадиш 4 -те и завъртиш на стартер и трябва да се получи добро впръскване на прах, ако го няма и припикава лошо, нови или тези да ги почистиш някък си , има в Ютуб клипчета в домашни условия как да се почистят ,Но започни първо от (сондата,свещите, инжекторите) ако не си сменял скоро бензинов и въздушен филтър смени си и тях  по 10 кита са .Има една тема на Vibi той бог на тези АСЕ та много начетен и знаещ човек може да почерпиш доста информация от там .Успех,,,,Пиши како е станало , дано да съм помогнал,,,,Но все пак звънни днес,,,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...