Jump to content

Ново аудио за A3 8P 2003


ipb

Recommended Posts

Колата е с единичен дин. Намерих си 8P0858005C, което е приставката за двоен дин. Искам сега да взема някакво 2дин Android радио, с 4гб рам, задна камера и да може да захранва оригиналните колони. Отзад не съм сигурен дали съм с бас каса или са активни колони, но знам че са оригинални и гърмят яко :D . Чудя се на външен вид дали да е имитация на оригиналното или да е със собствен дизайн. При имитацията голяма част от радиото е заета от копчета, но пък се запазва оригиналния вид, докато при другите радиа ще имам по-голям екран. При оригиналното може би и няма да е толкова съблазнително за апашите. 

Моля за мнение. Предложете някокво изпробвано и читаво аудио от алиекспрес или от някой друг сайт, тъй като вариантите са много и найстина не знам какво да избера.

Благодаря

Редактирано от ipb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих ти препоръчал мултимедия специално направена за А3-ка. Предлагат се в 3 различни визии:

 

Визия 1

Визия 2

Визия 3

 

Тези без истински бутони са наистина с по-голям екран, но тъч екрана е много труден за манипулация в движение. Ако нямаш мулти-волан не ти го препоръчвам в никакъв случай.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като визия повече ми харесва 1, но пък 2 има DSP. Друга осезаема разлика между двете не видях. Най-вероятно ще е 2. Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...