Jump to content

Таблото изгасна


ganev1971

Recommended Posts

Здравейте колеги, днес зъвъртях на стартер и цялото табло угасна спря и бензиновата помпа и не може също да отвори вентила за газта не пали и на двете, стартер има върти , радио има , и климатроника също работи.Проверих бушоните до вратата всички са здрави остава да проверя тези големите в кутията която е в двидателния отсег , ако някой се е сблъсквал с този проблем моля помагайте,,,,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема решен, свалих всички предпазители и релета едно по едно , почистих ги старателно с контактен спрей както и леглата на предпазителите после при поставянето всеки един го мушнах минимум по 5 пъти и таблота светна и естествено и  звера тръгна,,,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Здравейте, вчера ми изгасна подсветката на таблото. Всичко друго по таблото работи без подсветката. Помагайте, къде да търся проблема? Мисля да започна като проверя предпазителите и релетата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предпазител, реостата за намаляване/усилване или спукана пътечка на платката към него. Мисля че и подгрева на огледалата е на същия предпазител, но сега е топло и няма как да се провери.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен навремето гореше предпазителя от подгрева на шофьорското огледало (ако не се лъжа, че беше отдавна) - провери му окабеляването за всеки случай и виж дали има и друго закачено на въпросния предпазител.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

На един колекга беше укъсило от подсветката на плеъра защото са на общ плюс с таблото и климатроника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...