Jump to content

Разширителен съд за B4


head_up

Recommended Posts

Препоръчайте марка, щуцера на преливника се скърши. Моля за бърз съвет коя марка да купувам, че днес трябва да го сменя, а не знам кое ще е читаво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само оригинално, ама не съм сигурен дали все още може да се намери.


Изпратено от моя BENEFON SIGMA GOLD с любезното съдействие на MOBIKOM

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@genttogsg какви са ти впечатленията от заместителя? Колко време го ползваш, има ли признаци на "изпичане"? Ще ми се да го сменя веднъж и да не се занимавам в близките години с него. А се начетох колко нискокачествени разширителни съдове има на пазара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навремето като сменях на мойта беше нещо около 90-110 лв, но не помня с точност.


Изпратено от моя BENEFON SIGMA GOLD с любезното съдействие на MOBIKOM

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За година ползване му няма нищо.Ако искаш дългосрочно решение на проблема,само оригинално!Друг е въпроса дали има и ако има и е от 96г. в какво състояние ще е.Според мен си вземи заместител,ще те изкара 3-4 години.Ама не от най-евтините де [emoji38]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@genttogsg определено няма да е от евтините топрански. Макар че трябва да отбележа, че и топран имат читави неща, на късмет. Трети път сменям жило на шофьорската врата - и трите пъти топран. Първите два беше отврат, движи се кофти, смазката помага за малко, после все тая. Накрая след година има-няма се къса или в този случай - пръсна бронията. И двете бяха с черен накрайник на стопера. Обаче снощи ми докараха пак топранско, с червен накрайник на стопера, монтирах го.. ама то като перо! Не мога да усетя, че отварям вратата.. тоя път са го уцелили. Та подозирам, че с късмет може и да има нещо качествено в пакетажа на топран, ама нямам нерви да рискувам с нещо, дето може да ме остави на пътя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами оригиналното ми го оферираха на 160 лв. Е, не съм достатъчно богат да карам с оригинални част в БГ.. ще се слага феби, пък дано изкара. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не залепиш щуцера към тялото на разширителния съд с Loctite 406?

Като че ли това е оптималното решение в случая.

Ако все пак държиш да имаш нов разширителен съд, действително Феби е сполучливо решение.

Той няма кой знае колко сложно устройство, а от друга страна едва ли пластмасата на Феби за 55 лева е много по-зле от същата пластмаса на Ауди за 160 лева (или на която фирма Ауди са дали да го направят).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@nikrga фебито вече е поставено. Нямаше смисъл да лепя 27 годишна пластмаса, стигат й толкова години вярна служба. Тъпото е, че и фебито е направено да се счупи - металната тръбичка в щуцера е точно до тялото на съда. Спокойно можеше да я "цъфнат" вътре на 5 мм и щеше да кара колкото издържи пластмасата на тялото. Но уви, няма как да стане с пазарна икономика - трябва да се чупи, за да се купува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...