Jump to content

Мнения за Ауди А4 1.9 TDI 116hp от 2007 г.


Recommended Posts

@robobug Абсолютно,Б7 по същество си е модел на точно 20год.Каквито и лайн-ове и супер дупер мотори да са му монтирани,като влезеш вътре и ти става ясна картинката.

@audi_maniak_93 Ако не си много претенциозен,със сигурност ще си намериш нелошо Б8 за под 10,по-скоро 9к.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм толкова притенциозен колкото парите ме ограничават. Искам кола нов внос и заедно с документация и обслужване да ми излезе макс 10к . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Аз питах за Б7 просто повечето хора тук ме насочват към Б8. Не съм си и помислял за Б8, просто парата не стига. 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има две страници Б8ци под 10к лв в мобилето.  Кеф ти седан, кеф ти комби, имаш избор. Всичките са 2.0 на предно, и без екстри, разбира се. Все някоя ще излезе що-годе свестна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@fifipaldi И кво й е на тази?Мърлявия салон се прави лесно,не е причина колата да не става,особено за цената си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намират се Б8 и под 10000 лв,но не впечатляват,виж колегата ако има късмет може и да уцели нещо но пък си трябва и бюджет за първоначално обслужване и се молиш да не излезе нещо по така,иначе прав е колегата че сега ще тръгнат градушковите и наводнените към България,нашита автоджамбази умират за такива коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...