Jump to content

Ауди а3 Трудно пали след престой от 2/3 дена.


DREAMORREAL

Recommended Posts

Имам автомобил Ауди а3 от 2005 година 2.0 тди 140 кс. Имам го от 3 месеца и до сега съм го карал всеки ден. Преди няколко дни не ми се е налагало да карам колата, и седя така около 3 дена, след което исках да я запаля, но не запали, стартера си въртеше доста обедително, но не палише... Акомулатора падна разбира се, и след това единствеия начин да я запаля пак беше с ток от акумулатора на приятел и с един спрей който се впръсква в въздушния филтър, след което запали и сега пак я карам всеки ден и няма проблем, идея от какво може да е, защото не ми се кара по сервизи в който ще и измислят 100 причини... Колата е автоматик. Друга информация която да ви дам сега не мога да се досетя, но питайте, ще се радвам на всеки съвет, благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ами уж ми казаха че е нов бил на макс година нз, ами не съм го замервал... въртеше доста добре стартера, с ток от приятел пак не се стартира двигателя... стартира когато му пръснахме един специален спрей в въздушния филтър и мо даде ток и след малко запалихме. сложихме я на ВАГ и няма грешка поне така показва. Един привтел ми каза, че може да връща гориво ако е под наклон и да смука въздох. но незнам. 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...