Jump to content

Подаване на газ гърми


Recommended Posts

Здравейте карам Ауди а4 1.8 газ,бензин днес ми направиха само на газ да върви щото на бензин не иска колата но това е друга тема.та основното направи ми я момчето пали карах я около 100 метра и гръмна от преде нещо филтъра излезна направо кутията от скобите ли там как се нарича и маркучите също излезнаха направо и отново стегнах скобите и отново гърми и излизат маркучите направо.бихте ли ми обясни ли моля ви се 😓😓

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам същата ADR мотора.купих я 2007г.с обикновенна газова уредба.Все още си я карам без никакви проблеми,единствено миналата година започнаха леки детонации,гърмеше......Закарах я при познат в сервиз,каза първо дебитомер....смених го като ползвах същия от колата на приятел....Никаква разлика,след това в сервиза ми казаха пробвай с друга бобина.....Факт ,пробвах с бобината на моя приятел и всичко беше оки...Намерих втора употреба,много трудно защото са кът...Смених я и всичко се оправи,никакви ядове повече.По принцип ми казаха че с обикновенна газова са малко капризни от към свещи,моите са най обикновенни еднополюсни.Също така и кабелите може да си провериш.При мен такъв беше случая,надявам се да съм ти бил полезен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...