Jump to content

Номер двигател Ауди А3


Shahinyan

Recommended Posts

Здравейте колеги , 
 
Дали някой знае къде по блока мога да намеря номера на двигателя ? Понеже ще слагам нов и трябва номера  да го вкарам във "фактурата" с която съм купил двигателя.
За кода ясно , AGN е , но ми трябва и самия номер. Доколкото рових из нета показва отпред на блока под главата... сякаш до масления охладител(?) ама не виждам там нищо. Някой ако има идея и евентуално снимка ще съм много благодарен [emoji4]

ПС не знам тези хора в Кат как си играят да ги търсят тези номера тва е абсурдно..61e7880a82b6e89e455ec10679dc2df7.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Показано ти е на първата картинка къде се намира номера, цифрите след кода на двигателя. Гледай на самия блок в края от страната на скоростната кутия и ще го видиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега , оказа се просто скрито под 1 см гняз .. :Д Правилно ли чета AGN 008010?

А как хората от кат-а ще го прочетат това ми е любопитно , няма никакъв достъп до него , трябва да разглобят половината кола ли какво :? a6e553622877dc759526a6331dbc8f02.jpg

Sent from my SM-N975F using Tapatalk



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само един съвет леко изпод масата :)

Ако не прехвърляш собственоста на автомобила в друг град и съответно смяна на номера и талони, няма да ти сверяват номера на двигателя. Така че слагай и си карай, щом имаш документ за новия двигател и знаеш че не е от крадена кола, не го мисли.

Иначе, си длъжен да ти е измит двигателя и четлив номера, а те си знаят как да го видят, когато отиваш на преглед и за регистрация. Едно време в кат масово връщаха за това.

Редактирано от zoo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега :) чудех се и аз доста за това с прехвърлянето ама в крайна сметка изразходих много време и пари да купя двигател с документи и накрая ако не го прехвърля... да бях взел от тия в олкс за 400 лева блока необорудван :D ще я закарам до ката след отпуската и ще видим дали ще се заяждат :D

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адмирации, че си решил да довършиш нещата, както си му е реда. Не бих бил толкова сигурен, че няма да се сверява рама и двигател с предстоящото автоматизиране на системите за годишен технически преглед. Така че правиш стъпка в правилната посока.:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9.08.2021 г. at 11:35, s7r3l0k написа:

 

Не се сверява двигател.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Привет , още не съм се занимавал с това че не остава време , предшолагам другата седмица ще го направя , ще пиша да :)

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...