Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 14


lavatrice

Recommended Posts

Някой има ли идея, за воланите на 4F дали става да се сложи от друг модел. Набелязал съм този скосения с кръглия бег, но гледам, че има от ТТ, S3, А5. Какво трябва да се гледа, за да стане на 4F или пасват и от другите модели?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, искам да направя едно хубаво обслужване на предната част на мотора CDYA. Всички ремъци и ролки, ремъчна шайба, термостат, водна помпа. Мисля да си викам частите от аутодок, но постоянно се колебая на кои марки да заложа. Gates, INA, SKF, HEPU. Ако някой в последно време е търсил информация и отзиви коя е най-надеждна за да заложа на нея, ще съм благодарен. Знам само, че термостатът трябва да е ОЕМ.

Редактирано от Gangbango
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нафтовата помпа трябва да бъде захваната със захват. Не се ли центрова ще вибрира мотора винаги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Изглежда предния ляв сензор на пактроника не бачка всеки път. Взех някъв 2ра ръка дето уш работи, но имам проблем с изкарването на сегашния. Не знам как този човек е успял да го извади без да счупи ограничителите на скобата дето държи сензора - 

Някакви предложения как може да се извади напред? Дали би станало ако сваля малката решетка върху халогена и да бръкна от там? Отворен съм към идеи без да свалям бронята :Д.

 

Другото, което ме дразни тия дни, е че не мога да намеря как мога от ММИ-то да кажа на колата да ми пуска разбъркано песните като я запаля всеки път. В момента трябва всеки път като запаля да избирам това, а искам да си седи запаметено. Има ли вариант това да си остане запаметено?

Редактирано от marinnik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм открил начин за shuffle songs......просто ги записвам разбъркани. MMI-то ги пуска една след друга, но аз вече съм му ги разбъркал ;) Хитро а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги, някой знае ли за София в южните квартали или център добър сервиз за ауспуси? Левият ми накрайник леко се клати, явно е поръждясало, където е заварката с гърнето. 

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой знае ли защо на радиото ми дава само станцията която слушам да е активна а другите не,трябва да вляза в паметта за да я сменя. Виждал съм на други 4ф не е така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16.01.2022 г. at 20:28, alexander alexandrov написа:

Някой има ли идея, за воланите на 4F дали става да се сложи от друг модел. Набелязал съм този скосения с кръглия бег, но гледам, че има от ТТ, S3, А5. Какво трябва да се гледа, за да стане на 4F или пасват и от другите модели?

Някой нещо за воланите? 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може, но зависи от кои точно А3, ТТ, А5 гледаш. Има из международните форуми писано... като цяло е шукария такъв волан, но и цената им е доста висока от друга страна. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами гледам да е с бутони и да има пера, от А5 гледам от 2008 до 2013 горе долу и А3 и ТТ същите години. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 22 часа, Vasil82 написа:

Колеги някой знае ли защо на радиото ми дава само станцията която слушам да е активна а другите не,трябва да вляза в паметта за да я сменя. Виждал съм на други 4ф не е така

Грешки има ли?

При аутоскан намира ли всички станции?

Редактирано от Mindburn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Vasil82При мен е същото положението и ме дразни, но не съм намерил причината. Не съм и отделил достатъчно време да я търся, но и не знам от къде да почна.

Единственото, което гледах е връзката на антената към задното ляво стъкло и си е запоена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@venko74 според мен е до някаква настройка, в зеленото меню гледах има едни отметки но ис тях нищо не се случва 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Vasil82  По-скоро има проблем с антената и когато е слаб сигнала "посивява" станциите и свири само на текущата. Ако са запаметени може да се изберат, иначе не. Така че си пусни един скан за грешки в тунера - 100% ще има записана грешка за антената/усилвателя.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, ако антената/усилвателя са зле пак няма да хваща нищо. Единствено ако проблема е в самия радио тунер и се смени с друг. По другите форуми пишат за студени спойки в усилвателя там където влиза куплунга на антената или в тунера. Има и редки случаи на вода в тунера особено за авант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не, DAB e за цифрово радио. Трябва DAB тунер, антена (при аванта май са две), кабел от рунера до антената, махане на СР (за фейлифт на 100%) и т.н.

Разправия без реална полза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен интерсното е, че си хваща сравнително добре станциите. Когато пътувам си слушам радио и не съм збелязал да е слаб сигналът. Просто са ми сиви последните стнции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...