Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 14


lavatrice

Recommended Posts

Точно зад пасажера е, но няма как да ги объркаш, защото от другата страна няма нито букса, нито маркучи. Цедката изглежда доста различно. По-малка е и е само в дъното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

Появи ми се един проблем преди месец - след 40-50мин шофиране ми светва индикация на таблото за изгорял габарит отзад в дясно, след 5 минути за изгоряла задна светлина на същото място, след 10тина минути ми "изгаря" и мигача. Гася колата, след това паля и всичко е нормално за 10-20 минути и отново започват да "горят" една по една. Отоврих стопа преди две седмици, смених всички крушки и почистих буксата с контактен спрей. Не видях никъде нагоряло или слаби връзки. Две седмици всичко работеше нормално. Днес отново започна да прави същите проблеми. VCDS не дава грешки след рестарт на колата. Не съм я закачал докато светят индикациите. На къде да се насоча за разрешаване на проблема или направо да търся нов стоп? Колата е седан с LED стопове, ако има някакво значение. 

 

Редактирано от balgol
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой знае ли в engine на 20 канал какво се гледа, на 20.2 темп е много странна при мен...20.1 бе на околната среда - 19.8 градуса

 

engine-20-channel.jpg

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен стойността е същата. Нямам идея какво е.

 

Относно десния стоп вчера го свалих отново. Имаше лек нагар на минусовата клема, почиситх го и закривих леко металната пластината на корпуса, която влиза в буксата на стопа, за да контактува по-добре. За сега се оправи. Следващото сваляне ще е за смяна с нов. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги одеве като се качих в колата и запалих се включи вентилатора на парното, а реално не е включен от модула. В момента още не съм се прибрал да я закача ,за да видя има ли някаква грешка. Някой има ли идея от какво може да е на първо четене. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой може ли да съдейства да намерим амортисьори sachs които фабрично дават за с лайн

Редактирано от Papi123
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне три номера излизат на Sachs 312639, 133049, 312638 за S-Line или поне това се вижда от тук.

Най-добре си намери VIN номер на кола като твоята, но излязла с S-Line окачване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги искам да подновя целият антифриз, за въпроса достатъчно  ли е да разкача долният маркуч на радиатора или ще се наложи и да позапаля за няколко секунди, то ясно че няма да мога да изкарва цялата течност 12л но все пак какво трябва да направя за да сменя цялата течност? Така и съм се спрял на G12+.

Редактирано от djuni_ibiza
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нито една тема и процедура как се вменя антифриза на тези бъчви, научих че имало някаква пробка в самият блок някъде който 100% можело да се вземе антифриза но така и не му знам локацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой вече теглил ли е новите карти? Намерих един линк https://www.gpsurl.com/audi/251941-audi-mmi3g-hnav-mmi-3gp-hn-6-33-1-8r0051884jd-2021-2022-a.html#post374431

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове




Няма нито една тема и процедура как се вменя антифриза.



Изпратено от моят SM-G985F с помощта на Tapatalk


Вади някой маркуч от долу и квото изтече.Няма да е голяма драма и 2л да остане от стария.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само първия път направих грешката да седя и да чакам.Вечи пускам ъпдейта и си отивам на работа.

Изпратено от моят SM-G985F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой махал ли е една метална тръбичка за масло, която е между ГНП и кутията за масления филтър с един болт е и отива отгоре на турбото?

Просто се развива болта, има ли някаква особеност?

maslena-tryba.png.4bcb9c46baaccb2332ba86b8919d0c26.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от къде да си намеря -закупя копчетата за ESP,аварийните за ел.щората и парктроник,някой ако има за продаване че гледах по обяви все са захабени или изтрити, мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудно ще намериш запазени 2-ра употреба, но можеш да дадеш твоите за възстановяване ТУК . Моите ги правих преди няколко години  (бутона за жабката/ММИ и 3-те бутона на таблото) и са като нови.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги нов съм във форума - като спирам на светофар в последните метри оборотите падат малко под нормалните точно преди да спре - типтроник дизел съм  - не успях да намеря с търсачката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...