Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 14


lavatrice

Recommended Posts

В порше колко струват тия амове, че и на мен на аванта на багажника единия ще си замине всеки момент. Или ако някой знае добра алтернатива за фейс става дума ако има значка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По 12лв са Минети Марели.

На задните зимата не им стига силата да го вдигнат догоре, а предния запецва в средно положение и иска малко помощ да го вдигне. :)

Редактирано от zdrash
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на предния капак ми е чисто нов monroe, кОр, не го вдига, както трябва, зацепва и трябва леко да му помогна.

Задните ги сменях аз преди 4.5г, изглежда отново ще трябва.

Aftermarket parts are crap!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тука си ги има задни за 66 евро с една доставка до офиса на ГГБГ в Берлина ще легне на 75евро - https://shop.ahw-shop.de/gasdruckfeder-set-hinten-original-audi-a6-s6-4f-avant-feder-heckklappe?c=2653

Те верно са си за авант ама не знам дали имат няква разлика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.

Моля някой който разбира да ми каже със каква версия ми е мми

И дали може директно да кача версия 5570

20210912_183326.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че версията е 0413.

@zdrash, принципно може и с ръка за без пари да подпира вратата :Д ама си е друго когато нещата работят както трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 hours ago, marinnik said:

Ей тука си ги има задни за 66 евро с една доставка до офиса на ГГБГ в Берлина ще легне на 75евро - https://shop.ahw-shop.de/gasdruckfeder-set-hinten-original-audi-a6-s6-4f-avant-feder-heckklappe?c=2653

Те верно са си за авант ама не знам дали имат няква разлика.

няма смисъл, Raino или друг с отстъпка си мисля, че ще дойдат на същата цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, OvivO написа:

няма смисъл, Raino или друг с отстъпка си мисля, че ще дойдат на същата цена.

Само комплект ли се продават или може и един?

Редактирано от Mindburn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 1/16/2022 at 2:59 AM, OvivO said:

да не прави пък високо напрежение?

Или колкото и странно да звучи - да е прецакана стоп машинката?

Да върна малко назад колегата. Каква е идеята за стоп машинката със зареждането? Понеже вече не пише за батери регулейшън, но пък вече ми записва break light switch и изключва ЕСП. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази кола може да се побърка от развалена стоп машинка, затова го написах. Стоп машинката се проверява лесно на живи данни в модул ABS с VCDS. 0 при ненатиснат педал, 1 при натиснат. Ако не отчита или има грешка, 35 лв е оем с отстъпка и се сменя супер лесно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе като набие грешката и ми светне есп, отзад си работят стоповете.На вагкома показва, че работи,явно е тръгнала да заминава понеже за седмица го прави 3-4 пъти. 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4.02.2022 г. at 22:20, OvivO написа:

Въпросът ми е: трябва ли да са изрично lift-o-mat за автоматично отваряне и може ли да взема 730N, ако те са за обикновено, иска ми се още малко сила да имат :)? @P_PETKOV: сещам се, че ти бе писал някъде или бъркам?

 

Оригиналните за автоматично отваряне на капака са с парт номер: 4F5827552G колко N идея си нямам.

Само мога да кажа, че 4F5827552 НЕ стават, защото си бях поръчал такива по грешка.

 

Та гледай тези които си вземеш да ги дват съвместими с 4F5827552G ;)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги пак идва смяната на маслото сега карам с 5w30 чудя се мога ли да мина на 5w40 оригинално съм без дпф код на мотора BMK и евентуално какво да сложа

Редактирано от Vasil82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 2/2/2022 at 7:35 PM, GiN said:

Здравейте колеги. Вчера закупих масло за раздатката, още не съм го отворил. Скоро ще го отварям, ако някой иска да го разделим да драсне...

Взел съм го на цена 260 от Спас Гервазов, трябва да ок.

Предлагам половинката на цена от 130лв.

 

Днес отворих маслото, остана ми 520мл., ако някой има нужда и се реши, останалото го продавам.

20220212_101247.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колата ми е A6 Avant (4F5, C6) 3.0 TDI, код на мотора - CDYA. Tрябва да сменям тампони на двигателя и не ми се дават пари за оригинални. Някой може ли да даде мнение за афтър-маркет решенията на пазара - примерно SWAG стават ли? Четох в една от темите, че LEMFÖRDER били ОК, но не намирам такива за моя двигател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18 hours ago, DaBoss said:

Здравейте, колата ми е A6 Avant (4F5, C6) 3.0 TDI, код на мотора - CDYA. Tрябва да сменям тампони на двигателя и не ми се дават пари за оригинални. Някой може ли да даде мнение за афтър-маркет решенията на пазара - примерно SWAG стават ли? Четох в една от темите, че LEMFÖRDER били ОК, но не намирам такива за моя двигател.

Аз си зех втора ръка оригинални за 150лв двата , вече 2-ра година ме е мръднала. Но шанса и малък да намериш запазени , масово са изпокъсани и изтекли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...