Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 14


lavatrice

Recommended Posts

Много благодаря за инфото. Ще взема да погледна как стоят нещата. Снощи забелязах, че при натисната спирачка светише половината стоп. Преди ми влизаше вода в багажника през 3тия стоп, но този проблем го реших преди време. Може от там да е тръгнал проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, не си купувайте това лайно: https://areon-fresh.com/bg/products/gel-can/
Само от изпарения ми разяде гумираното покритие на подлакътника. Кой знае на дробовете как се отразява. От 5 години ползвам подобни от Лидъл и от италианския магазин и освен че са 2-3 пъти по евтини не правят и бели.

Също да споделя - напръсках гнездата за закачане на щората на аванта с wd40 и вече нищо не се чува :) 

Редактирано от zdrash
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много полезно инфо, особено частта за щората. Тия дни направо ме побърква и не знам защо почна толкова много да скърца :Д. Утре ще напръскам да видим как е.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги престои ми смяна на хидравличен маркуч, някой изпратил за напътствия и съвети. Теча е от предната част откъм помпата довечера ще разтурам да установя. Благодаря предварително 3.0 тди е мотор 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Papi123 сложи ли регулируемото окачване

@Slavi_mutev сменях го лятото ОЕМ цена 255 лв.без отстъпка, ако искаш мога да потърся парт номера 

Редактирано от Vasil82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя го сменяха в сервиз,  свалиха предна лява гума и оттам има достъп до маркуча върви по гредата и отива към рейката,другия край отдолу на канала е достъпа

Редактирано от Vasil82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Slavi_mutev тънкия маркуч от реката до една тръбичка която е при радиаторите просто е кофти да се хване от кое е точно че беше цъфнал на място където се стича по 3 маркуча. Имам един гъстак който се занимава именно с хидравлични маркучи и утре ще го оправи за 10 лв 2 л масло направо да го сменя сиг към 50 60 лв. И 3 часа обща работа и проблема е решен, сваля се кора подкалник и капачето вкалника дето седи рейката. 

Преди 3 часа, Slavi_mutev написа:

Колеги май не са тия за високо налягане видимо са окей, нагоре е теча

1666280824071.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги на някой да му се намира външен диоден стоп за комби може да е изгорял,трябва ми пластмасата че днес някой ме е разкрасил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз предполагам, че това е проблема. Бях набарал един клип в тубата, където човека свали стъкото и подмени един елемент. Чудя се после обаче с какво се залепя стъклото обратно. Някаква идея ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   1 потребител

×
×
  • Create New...