Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 14


lavatrice

Recommended Posts

Горната пишка дето влиза в казанчето се е отчупила наполовина.
Утре взимам оригиналното 95 лв. е.
Имам спомени ,че преградите вътре на афтермаркета са по друг начин и има ядове с налягане и всякакви такива глупости.
Не ми се плаща дабъл за второ ,затова си поръчах оригинално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се захванах със термостата, но не видях шанс да го сваля след като махнах колектора, та свалях бронята и изтеглих очиларката напред, така определено е по-удобно. Утре остана да я досъбера 😀

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17.11.2022 г. at 18:52, ники 125кс. написа:

Колеги,казанчето за антифриза се е счупило.
Само оригинално ли се слагаше или можеше и заместител?
Имам спомени ,че съм чел за проблеми ако не е оригинално,но не помня дали беше ца 4ф тая работа.

Над година съм със Swag.С датчик за нивото.По спомен беше около 50 тина лв,без капачката.Проблеми съм нямал.Разлика с оригиналното изпечено,няма.Прегради,ввсичко е едно към едно.

Редактирано от audito1976
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не пробвай повече, защото ако имаш вода в казанчето, то тя не се губи, а се излива или при шофьора или в краката на пътника зад него.

Там някъде долу по прага върви маркуча и се прекъсва. Огледай добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 11/17/2022 at 6:52 PM, ники 125кс. said:

Колеги,казанчето за антифриза се е счупило.
Само оригинално ли се слагаше или можеше и заместител?
Имам спомени ,че съм чел за проблеми ако не е оригинално,но не помня дали беше ца 4ф тая работа.

Аз разбрах, че е по-добре оригинално, а цената му беше преди <100лв. Сигурно минаха повече от 2г и няма проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,взех си оригинално ,95 лв.
Даже му се кефя колко е чисто.

[mention=87515]ники 125кс.[/mention] Ако си на зор мога да ти дам временно това с което карах докато чакаш.
Благодаря ти!
Взех вече.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А колеги....такова....дали могат да се намерят нови уплътнения за задната врата на комби? При мен влиза от горната страна при много силен дъжд и на автомивка. Събира се локвичка върху щората, когато е опъната. Като отворя в последствие вратата на багажника, уплътнението над локвичката е мокро. Следващия път ще сложа жената в багажника да гледа точно от къде влиза водата, но на този етап предполагам, че е уплътнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

35 minutes ago, ники 125кс. said:

Да,взех си оригинално ,95 лв.

за такива дребни сметки няма смисъл от китайчета. За много видове части ОЕМ са си значително по-качествени: термостат, тампони мотор, дискове, накладки и много други. За съжаление нямат общо с първоначалното вграждане.

 

@Gangbango: купи си рибки :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пътя за оттичане на водата на петата врата на комби според мен трудно може да се затлачи.

@Sion, в моя случай има смисъл да пробвам с каквото и да е друго уплътнение. Може моето да е деформирано в малък участък и теча е готов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 hours ago, Gangbango said:

... Като отворя в последствие вратата на багажника, уплътнението над локвичката е мокро. Следващия път ще сложа жената в багажника да гледа точно от къде влиза водата, но на този етап предполагам, че е уплътнение.

Първо махни всички пластмаси от 5-тата врата.

 

32 minutes ago, Gangbango said:

Пътя за оттичане на водата на петата врата на комби според мен трудно може да се затлачи. ...

Не помня дали на тая или на Б6-цата имах тапи на двата дренажни отвора.

Редактирано от royce
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,говорих с китайците за лед лрушки d2s и на въпроса ми ,дали са ерор фрий,китаеца каза,че се заобикаля баласта и затова нямало грешки така.
Вярно ли е това и по добре ли е без баласта?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@OvivO тип 'ветрило' нали не са 3 сбити струи от всяка пръскала а е една разбита струя? И колко струват пръскалките ако си спомняш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, ветрило, а не три струи, моите бяха две концентрирани струи.

Тогава двете бяха 22 паунда.

От тук съм ги поръчвал, едната е свършила.

https://www.ebay.de/itm/182743566275?mkcid=16&mkevt=1&mkrid=707-127634-2357-0&ssspo=-4l-DR-mS0e&sssrc=2349624&ssuid=MtHzfGOBT6-&var=&widget_ver=artemis&media=COPY

 

https://www.ebay.de/itm/181865803293?mkcid=16&mkevt=1&mkrid=707-127634-2357-0&ssspo=-4l-DR-mS0e&sssrc=2349624&ssuid=MtHzfGOBT6-&var=&widget_ver=artemis&media=COPY

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китайците дават двете с доставка за около 38 кинта :). Моите са с по 3 струи и за сега ми вършат работа.
https://a.aliexpress.com/_mtoLr4g

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...