Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 14


lavatrice

Recommended Posts

Колеги някой сменял ли е водачите на ел.механизмите на предните стъкла  че по етка излизал цял механизъм с релсите,и нямало никакъв номер на водачи само,мерси предварително

Редактирано от icox1333
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита коледа колеги!
Искам да попитам каква е разликата в опциите на фейсовото табло, освен needle swap, има ли и температура на маслото например или или изминати километри след ресет?
Също може ли да се сложи на кола преди фейса с 2G?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с фейсова А6. Активирах си стрелките при контакт, температура на маслото, хронометър и налягане на турбото. Отбелязвам, че налягането на турбото е афиф, защото нищо не отчита. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих клипче, но не разбрах като съм в Long code helper трябва да кликна върху Byte 1 и тогава да избера отметките за стрелките и lap таймера, така ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги Честита Нова Година на всички. 

Да попитам при аванта може ли да се кодира задните стопове да светят с дневните светлини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/16/2021 at 2:27 PM, Vasil82 said:

Колеги някой знае ли колко е натоварването на предната ос на бмк мотора

по немския талон на моята - предната ос е 1305кг, задната 1190кг, но това вероятно е макс натоварване

 

 

колеги, как да разбера кой ZF кит да си поръчам от Германия за смяна на маслото на типтроника? 
Гледам някакви в ato24, но са с ZF 6 fluid и на единият пише BMW, с два различни модела на oil pan са...
Моята кола е с 6HP19, код на кутията GZW, но повече не знам :)
https://www.ato24.de/en/search/ZF+kit

P.S. явно е този: https://www.ato24.de/en/zf-olwechsel-kit-6hp19-a-1071-298-027-inkl-7-l-zf-lifeguardfluid-6.html

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Gangbango Би трябвало да си с 347мм отпред и 330мм отзад. За най-сигурно снимай лепенката при резервната гума 😉

 

@OvivO Да това е кита. 

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, видях на лепенката пише кодовете. 1KW за задните и 1ZL за предните. 347/330 предни/задни. Сега търся комплект апарати за да ги реставрирам и евентуално сложа вместо моите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Gangbango Щом ще правиш апаратите ги боядисай прахово ... и стават вечни.

 

п.с. Торнадо на Адам Мицкевич ги забрави като опция за прахово боядисване ... моите задни апарати ги правиха два пъти и пак имаха забележки. Като първия път бяха боядисали канала където влиза маншона на буталото и за бонус отвора през който влиза оста на моторчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@P_PETKOV: благодаря, ще го викна :)

 

@Gangbango: защо не си направиш твоите? Искаш да стане по-бързо? Значи се записвам за твоите, след като ги свалиш и не ти трябват повече, че твоите задни са по-големи от моите предни... :X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, искам да направя един комплект и да отида в сервиз за смяна на спирачна течност и маркучи и тогава е удобен момент за монтаж на апаратите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес ми изчезна визуализацията на парктроника, няма кодове за грешки и кодинга си е правилен. Къде може да е проблема,иначе си работи със звуков сигнал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mmi го рестартирах няма промяна, на кой канал трябва да гледам този настройка

Редактирано от Vasil82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...