Jump to content

Колата леко тресе след скок.


DREAMORREAL

Recommended Posts

Здравейте, преди няколко дни, дадох колата си на моята приятелка и та зе че излетя от пътя с около 70км/ч. Спряхме се в едно поле, нямаше неравности освен едни пръчки който ми потрошиха бронята от пред. След това, колата леко завиваше на ляво а волана беше мн леко на дясно, и колата леко тресеше при скорост от 50км/ч. с един приятел ходихме в неговия сервиз и на ръка опитахме леко да изправим предницата(стенд) и волана на ръка, резолтат имаше, сега предницата и волата вибрират доста леко при скорист около60/70км/ч много леко се усеща. въпроса ми е дали ако я откарам на стенд ще се оправи или това е признак за друг проблем?

Колкото по бързо карам толкова по плавно все едно става всичко по нея.

Редактирано от DREAMORREAL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@gmanev Добре, първо това ще пробвам. Благодаря за съвета, найстона оценявам, че се включи в темата!

 

Отворен съм за още мнения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи ходих на стенд, сега колама е много по добре, но пак го има това мн леко треперене на волана към 70км и на предницата се едно пътя е леко неравен и е като че ли е на оборот на гумата. на по ниска скорост или по висока го няма.нз дали си внушавам... но като от 70км пусна газта и колата намала май се усеща мн леко повече.

Редактирано от DREAMORREAL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...